YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÖYLER, DOĞAN SAYESİNDE GAZA KAVUŞUYOR

03.10.2018 Çarşamba - 15:09

Enes Akbal Optik

İzmit’te 11 köy daha  Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan sayesinde doğalgaza kavuşuyor.

İZGAZ işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışmaların 3 ay içinde bitirilmesi planlanıyor.

Akmeşe’den sonra Akpınar, Kulfallı, Çubuklu Bala, Çubuklu Osmaniye, Kabaoğlu, Sarışeyh, Sepetçi, Bayraktar, Yassıbağ ve Kozluca köylerini ilgilendiren doğalgaz çalışması için tören düzenlendi. Kabaoğlu Köyü’ndeki törene İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İZGAZ Genel Müdürü Gökalp Özkök, AK Parti İzmit İlçe Başkan Vekili Rıfat Akbaş, belediye meclis üyeleriyle muhtarlar katıldı.

DOĞAN SAYESİNDE

Başkan Doğan’ın iş makinası kullanarak bölgedeki çalışmaları başlattığı programda konuşan  Kabaoğlu Muhtarı Ali Akbaş “ köyümüzün en büyük eksiği doğalgazdı. Başkanımız Dr. Nevzat Doğan sözünü tutarak bu eksiğimiz de gideriliyor. Vatandaşlarımız adına başkanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi. İZGAZ Genel Müdürü Gökalp Özkök de “ İzmit Belediyesi işbirliği 11 köye daha doğal gaza kavuşturuyoruz. Daha önce den de Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın girişimleriyle şehir merkezine 27 kilometre uzaklıktaki Akmeşe’ye de doğal gaz götürmüştük. Belediye başkanımıza katkılarından dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

KÖYLER NAKIŞ NAKIŞ İŞLENDİ

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da konuşmasında önümüzdeki yıl doğal gaz kullanan köylerin sayısının daha da artacağını belirterek “ İZGAZ Genel Müdürümüze samimice gösterdiği desteğe ve işbirliğine teşekkür ediyorum. Bu aşamaya gelinmesi kolay olmadı. Mahalle ve köylerimizi hizmetlerle nakış nakış işledik. Köylerimizin dokusunu bozmadan şehir konforuna kavuşturmak için çalıştık. Cennet gibi bir Kocaeli, cennet gibi köylerimiz var. Kışa kadar çalışmaları tamamlayarak köylerimizde de doğalgaz kullanılmasını istiyoruz. Yaklaşık 3 milyon liraya mal olacak çalışmalardan Bin 146 hane yararlanacak. İzmit Belediyesi sözünün eri olma, vatandaşını rahatlatacak yatırımları yapmaya devam edecek.

CANIMIZI VERİR BOYUN EĞMEYİZ

Amerika istediği kadar oyununu oynasın. Bizler kuru ekmek yeriz, malımızdan canımızdan veririz ama onlara boyun eğmeyiz. Belki de bu olaylar bizlere daha çok tasarruf yapma, daha çok birlik içinde olma fırsatı da veriyor. Daha çok çalışalım ve üretelim.

NE MUTLU BİZE

Muhtarlarımızla çok uyumlu çalışmalar yapıyoruz. Kurumlarımızla yaptığımız bu uyumlu çalışmalarla bu güzel hizmetleri getirebiliyoruz. Köylere kadar doğal gazın ulaşmasına sebep olduysak ne mutlu bize. Makam mevki geçip gider, geriye hoş bir seda kalır. Bu gelinen nokta uyum içerisinde yapılan çalışmaların neticesidir. Doğal gazımız köylerimize hayırlı olsun” dedi. Konuşmaların ardından dualarla bölgedeki çalışmaların startı verildi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet