YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KTO HEYETİNDEN REKTÖR ZİYARETİ

22.05.2018 Salı - 15:44

Enes Akbal Optik

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, meclis başkanı Güngör Ayhan ve beraberindeki KTO heyeti, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü ile bir araya geldi.

Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, meclis başkanı Güngör Ayhan, yönetim kurulu üyeleri Mustafa Gülcan, Hamza Küpeli, Fatih Fidan ve  Meclis Katip üyesi Kutlu Soner Kayalı KOÜ Rektörü Prof. Dr. Sadettin Hülagü’yü ziyaret etti.

İşbirliği’ne Hazırız

Kocaeli Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede, Körfez Ticaret Odası ile Kocaeli Üniversitesi’nin mevcut ve muhtemel işbirlikleri görüşüldü. Körfez Ticaret Odası başkanı Recep Öztürk konuşmasında iş dünyasının geleceği için birçok alanda üniversite ile işbirliği içinde olacaklarını vurgulayarak Kocaeli üniversitesinin ilimiz için çok değerli olduğunu söyledi.

KOTO heyetini memnuniyetle karşılayan Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. SaddetinHülagü de Körfez’in çok önemli bir ilçemiz olduğunu Üniversite ve Odaların ortak faaliyet alanlarını kapsayan her konuda proje işbirliğine açık olduklarını ifade etti.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet