Enes Akbal Optik

ANASAYFA l Küçükkaya: Sedaşa söz geçiremeyen, kenti yönetemez

30.12.2016 Cuma - 16:55

Enes Akbal Optik
CHP İzmit İlçe başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya önceki gün başlayan kar dolayısıyla bir çok köyde elektrikler verilemez durumda, köylerle bağlantı kopmuş durumda vatandaşlarımızla irtibat kurmakta güçlükler yaşıyoruz dedi.

Venedik Belediyesini Kardeş Belediye seçtiler diyen Küçükkaya bunlar kardeş belediye seçtikten sonra yönetimsel anlamda Venedik belediyesinin projelerini karıştırmışlar sanırsam dedi. Şehir merkezinde birçok mahalle de rahatlıkla sandal koyup ulaşım sağlanabilir. Mahallelerimiz o halde yazıktır, o kadar alt yapı yaptık diyorlar dün akşam nasıl alt yapı yaptıklarını gördük, çarçur ettiğiniz bu milletin bir kuruşunun bile hesabını soracağız sizlere dedi.

Cidden kurmak istediğiniz Yeni Türkiye ve Yeni İzmit bu mu?

İzmit’te 50 Köy var diyen Küçükkaya şimdi sizlere Elektriği olmayan köyleri isimlerini vereceğim, Kulmahmut Köyü, Gedikli Köyü Gülbahçe Köyü Kadriye Köyü Böğürgen Köyü Bulduk Köyü Çağırganlı Köyü Şahinler Köyü, Nebi hoca Köyü Güvercinlik Köyü, Akmeşe Köyü, Gökçeören Köyü, Balören Köyü, Kozluca Köyü, Orhaniye Köyü, Çubuklu Köyü, Bayraktar Köyü, Durhasan Köyü, Sepetçi Köyü, Arpalık Köyü, Sultaniye Köyü, Emirhan Köyü, Dağköy, Biberoğlu bunlar sadece elimize gelen elektriği olmayan köyler dedi. Elektrik bile veremiyorsunuz. Ama suçlu siz değilsiniz Sedaş ve İzgaz birde doğalgazla elektriği özelleştiren Alex de Souza suçlu. Buradan Belediye başkanı Nevzat Doğan’a ve Vekil yardımcısı İbrahim Bulut’a çağrımdır. Buradan CHP’yi eleştirmeyi bırakın da İzmit’in mahallelerinde mağdur olan vatandaşlara yardımcı olun dedi.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.
 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet