YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÜÇÜKKAYA VE HÜRRİYET’TEN AFRİN GAZİSİNE ZİYARET

17.02.2018 Cumartesi - 12:07

Enes Akbal Optik

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya, CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ile birlikte Afrin Gazisi Astsubay Çavuş Vedat Öz’ü ziyaret etti

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK)’nin Afrin’e yönelik başlattığı Zeytin Dalı Operasyonu kapsamında Afrin’e giden Mehmetçik kara ve hava harekatlarını sürdürüyor. İzmitli Astsubay Çavuş Vedat Öz de başlatılan operasyon kapsamında Afrin’de görevlendirilmişti. Öz, geçtiğimiz günlerde operasyonda yaralanarak memleketi Kocaeli’ye döndü. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya da Gazi Öz ile ailesini Karaabdülbaki Köyü’ndeki evlerinde ziyaret etti. Öz ve ailesine geçmiş olsun dileklerini ileten Hürriyet ile Küçükkaya, Gazi Vedat Öz’ün sağlık durumu hakkında bilgi de aldı.

‘DUALARIMIZ MEHMETÇİĞİMİZLE’

CHP İzmit İlçe Başkanı Küçükkaya, “Vedat kardeşimize acil şifalar diliyoruz. Yaklaşık 1 aydır devam eden operasyonda yüzlerce gazi ve onlarca Mehmetçiğimizi de şehit verdik. Şehitlerimize tekrardan Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve halkımıza da başsağlığı diliyoruz. Dualarımız her zaman Türkiye’nin bütünlüğü için Afrin’de göğsünü siper eden Mehmetçiğimizle olacaktır” dedi. CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet de, “Şehitlerimizin aileleri olduğu gibi Gazilerimiz de bizlere emanettir. Umuyoruz ki her bir askerimiz sağ salim evlerine dönebilir. Allah tüm askerlerimizin yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.  

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet