Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KUDÜS’E UZANAN HER ELİ İSTANBUL’A UZANMIŞ SAYARIZ

16.12.2017 Cumartesi - 16:40

Enes Akbal Optik

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Yalova İl Kongresi’nde açıklamalarda bulunuyor.

Bizim Kudüs’ün mahremiyeti konu olduğunda pek çok ülkenin yaptığı gibi sırtımızı dönme hakkımız yok. Biz İsrail istemiyor diye Filistin’in Kudüs’ün hakkını savunmaktan vazgeçmeyeceğiz. Biz Amerika’nın başka hesapları var diye Suriye’ye terör devleti kurmasına izin vermeyeceğiz. Bizim ‘Suriye’de zulüm varsa bana ne’ deme hakkımız yok. Kudüs’e uzanan her eli İstanbul’a uzanmış sayarız. Bugün bize hala Suriye’de ne işin ver? diyen varsa bunlar Türkiye’den haberi olmayan gafillerdir. Ecdadımızın bize emaneti olan bu duruştan azla vazgeçmeyeceğiz.

SON SÖZÜ SÖYLEMEDİK

Biz son sözü söylemedik. 1947’de İsrail neyse şimdi Filistin o hale geldi. BM Güvenlik Konseyi ne gerekiyorsa yapacaksınız. Yapmıyorsanız hukuk içinde gerekeni yapmak için ilgili mercileri zorlayacağız.

HANGİ YARDIMDAN BAHSEDİYORSUN

İsrail devlet terörü estiren bir ülke, 20 terörist İsrail askeri bu çocuğu sürüklüyor. Ey Amerika Ey Trump sen bu zulmü görmüyor musun? Bu tamamen Evangelist bir anlayışın uygulamasıdır. Lafa geldiği zaman biz bu yardımı yapıyoruz şunu yapıyoruz. Hangi yardımdan bahsediyorsun? Kadın, çocuk, engelli demeden kafes kurmuşlar o kafeslere yavruları koymuşlar bunu yapan kim İsrail buna göz yuman kim Amerika. Şayet bu görüntüler İsrail’den değilde başka bir ülkeden gelseydi o ülkeyi dünyanın başına yıkarlardı. Türkiye’den gelse bu görüntüler Batı medyası gündemden düşürmezdi. Diktatör Tayyip Erdoğan’ın ülkesinde böyle bir şey var mı?

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet