YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l KÜREKCİ MAZBATASINI ALDI

18.01.2018 Perşembe - 15:32

Enes Akbal Optik

MMO 13’üncü Olağan Genel Kurulu’nda Demokrat Makina Mühendisleri Grubu’nun başkanı seçilen Murat Kürelci mazbatasını aldı

İrem DEMİR

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Makina Mühendisleri Odası(MMO) 13’üncü Olağan Genel Kurulu’nda Demokrat Makina Mühendisleri Grubu’nun adayı olarak tek liste ile seçime giren ve başkan seçilen Murat Kürekci Adliye’ye gelerek mazbatasını aldı. Mazbatasını 5’inci Asliye Ceza Hakimi ve İzmit İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hüseyin Öksüz’ün elinden alan Kürekci’ye oda üyeleri de eşlik etti. Mazbatasını almasının ardından kısa bir açıklama yapan MMO Şube Başkanı Murat Kürekci, önceki başkan Ünal Özmural’a yaptığı çalışmalar ve gösterdiği emekler için teşekkür etti.

Oda üyeleri de mazbata töreninde başkan Kürekci’ye destek oldu.

‘OMUZ OMUZA DURACAĞIZ’

Kürekci açıklamasında, “MMO Kocaeli Şubesinin yaptıkları, yapacakları MMO Genel Merkezi ve TMMOB’nin yaptıkları, yapacaklarından kopuk olmayacaktır. Odamız, ülkemizde ve kentlerimizde, emek ve demokrasi güçleriyle dünden daha fazla birlikte, yan yana, omuz omuza duracaktır. Şubemiz, odamız, kafa, kol emeği demeden emekten yana tavrını geliştirerek, görünür ve etkin hale getirecektir. Önemli, önemsiz demeden yapılacak her mesleki faaliyet ülkemizin, halkımızın çıkarına olacak bilimin, teknolojinin gelişmesine hizmet edilecektir” dedi.

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet