YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l MAHALLE ZİYARETLERİ ARALIKSIZ SÜRÜYOR

23.02.2018 Cuma - 14:13

Enes Akbal Optik

Hediyeli ve Teksen mahallerini ziyaret eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, her akşam olduğu gibi hemşehrileri tarafından ilgiyle karşılandı. Daha güçlü bir Kandıra için çalışmaların artarak devam ettiğini vurgulayan Başkan Köken, hizmetlerimizin asıl sahipleri hemşehrilerimizin istek ve görüşlerini dinlemeyi sürdüreceğiz dedi.

TALEPLER DEĞERLENDİRİLİYOR

Kandıra’nın her geçen yıl artan nüfusuna bağlı olarak değişen ihtiyaçları tamamlayabilmek için gecesini gündüz eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerinde vatandaşların görüşlerini dinleyerek gelen talepleri değerlendiriyor. Samimiyet ve hoşgörünün hakim olduğu Kandıra’da vatandaşların içtenliği ve güler yüzüyle karşılanan Başkan Köken’in Kandıra için yaptığı proje ve çalışmalardan memnun olunduğu dile getirildi.

VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ

Hediyeli mahallesinde hemşehrilerileriyle birlikte çay eşliğinde sohbet eden Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, memleketimize yaptığımız tüm hizmetlerle vatandaşlarımızın yanındayız dedi. Teksen mahallesine yapılan ziyarette ise ülke gündemi ile Belediye çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet