YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l MAVİ MARMARA İLE İLGİLİ ALINAN KARARLARI İPTAL ETMELİ

16.05.2018 Çarşamba - 12:46

Enes Akbal Optik

Erbakan Vakfı İzmit İlçe Temsilciliği haftalık toplantısını yönetim kurulu üyelerinin katılımları ile Vakıf İl binasında gerçekleştirdi.

 

Toplantı da konuşan İzmit İlçe Temsilcisi Musa Kahya; Rahmet, mağfiret ve cehennemden kurtuluş ayına ve bu mübarek ay ve günlere bizleri kavuşturan Rabbimize sonsuz hamdü senalar olsun. Tüm İslam coğrafyasında akan kan ve göz yaşlarının Rabbimiz lütfü keremi ile durdursun. Ramazan ayımızı İslam coğrafyamızın uyanışına vesile kılsın.

14 Mayıs 1948 siyonist, katil, işgalci, kan dökücü, terörist, kan emici, vampir İsrail devletinin kuruluş tarihi terörist ABD’nin Tel Aviv’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması, Filistin’lilerin (Nakba) olarak büyük felaket günü adlandırdıkları 14 mayıs günü terörist İsrail devletinin Nakba’nın 70.yıl dönümünde 60 dan fazla kardeşimizin şehadeti çocuklar başta olmak üzere 2000’den fazla yaralı, küresel emperyalizmin gerçek yüzünün ve işgalci politikalarının devam ettiğinin göstergesidir. İslam dünyası başta olmak üzere tüm Dünya devletleri seslerini cılız olarak çıkarmışlardır. Türkiye ve İslam dünyası ve dünya ülkeleri parlementolarında bir seyi çok güzel yapmışlardır. Şiddetle ABD ve uşağı İsrail’i kınamışlardır. Kocaman bir aferin sizler zaten başka bir şey bilmezsiniz sadece şiddetle ve esefle kınarsınız.

Yıllardır Filistin’de, Orta Doğu’da, Arakan’da, Çeçenistan’da, Doğu Türkistan’da, yapılan zulümleri şiddetle görmelerine rağmen şiddetle kınamışlardır. İslam devletleri ellerindeki değerlerin kıymetini bilmedikleri ve yahut akıllarını kiraya verdikleri için, yer altı ve yer üstü zenginliklerini mazlumların kurtuluşu için ellerindeki petrolün musluğunu, doğal gazın vanalarını azıcık kıssalar, ülkelerindeki işgalci güçlerin üslerini kapatsalar, hava ve kara sularını uçuşa kapatsalar yeter. Fakat başta Türkiye olmak üzere siyasi partiler meclislerinde ortak bildiri yayınlayarak kınamaya devam ediyorlar. Bildiri sonrasında da “Yaşasın Filistin, yaşasın Kudüs” diyerek nutuklar atmaya devam etmektedirler.

TÜRKİYE’MİZ ACİLEN İsrail ile  yapılan mavi marmara ile ilgili alınan kararları iptal etmeli. Terörist İsrail devletinden alınan 20 milyon dolar iade edilmeli, D-8 acilen hayata geçirilmeli, D-60 projesi olarak 57 islam ülkeleri bir araya getirilmeli, büyük İsrail yerine İSLAM BİRLİĞİ kurulmalı,İsrail ile yapılan siyasi ve ekonomik ilişkiler kesilmeli, Tel aviv’deki büyükelçimiz acilen geri çağrılmalı, İsrail’e Türkiye üzerinden K.Irak petrolünün ulaştırılmasına son verilmeli, ABD’nin sırf İsrail’i İran’ın füze saldırılarına karşı korumak için Malatya Kürecik’te kurduğu füze kalkanı tesisi derhal kapatılmalı, petrol, doğalgaz, uranyum, bor başta olmak üzere bütün stratejik maddelerin ABD ve İsrail’e satışı bütün Müslüman ülkeler tarafından durdurulmalı, hava ve kara sahaları ABD ve İsrail’e kapatılmalı, ABD’nin Kudüs’ü başkent olarak tanımasının önünü alabilmek için Siyonist israil’in bölgedeki yayılmacı emellerine son vermek üzere bir an önce gerekli karşı hamlenin başlatılabilmesi için tüm yetkilileri hiç vakit kaybetmeden gerekli fiili adımları atmaya davet etmeyi sorumluluğumuzun bir gereği olarak görmekteyiz.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              İZMİT ERBAKAN VAKFI

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet