YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l MEMUR-SEN İLE SEBİL AVM PROTOKOL İMZALADI

14.09.2017 Perşembe - 17:32

Enes Akbal Optik

Türkiye’nin en büyük konfederasyonu olan Memur-Sen ile Kocaeli’de hızlı bir büyüme performansı gösteren Sebil AVM arasında imzalanan protokol ile Memur-Sen üyelerine her kalem için %10 indirim sağlanmış oldu.

Kocaeli’de Kuruçeşme, Kartepe, Başiskele, Karamürsel, Derince, , Gölcük, Yeşilova ve Yarımca’da, Şubeleri bulunan ve kırtasiyeden zücaciyeye, oyuncaktan ev araç gereçlerine, temizlik ürünlerinden nalburiye ürünlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermekte olan Sebil AVM toplumun her katmanına hitap etmektedir.

ÜYELERİMİZE KATKI SAĞLADIK

Protokolü imzalayan Eğitim Bir Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Doç.Dr.Abdulvahap AKINCI yaptığı açıklamada “Kocaeli’de Memur Sen’in 23 binin üzerinde üyesi bulunmaktadır. Aile fertleri ile birlikte 100 bini aşan geniş bir kitleyi temsil etmektedir. Bizler her alanda üyelerimizin çıkarlarını maksimize etmek için mücadele veriyoruz. Farklı alanlarda yapmış olduğumuz protokoller ile üyelerimize olumlu katkılar sağladık.

YENİ ŞUBELERE DE İNDİRİM

Sebil AVM ile yapmış olduğumuz protokol ile üyelerimizin daha uyguna hizmet almalarını sağlamak bizi mutlu ediyor. Okulların açıldığı bu dönemde özellikle kırtasiye giderlerinde indirim sağlamış olmanın önemli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yeni açılacak olan şubelerin de bu protokol kapsamında indirim uygulaması konusunda mutabık kaldık” dedi.

PROTOKOL HAYIRLI OLSUN

Sebil AVM adına açıklama yapan Şaban ALKAN ise yaptığı açıklamada “Sebil AVM Kocaeli’nin en iyi markalarından biri haline gelmiş bulunuyor. Memur-Sen’de sendikal anlamda ve toplumsal sorunlara karşı tutumu ile Türkiye’nin en önemli değerlerinden biridir. Ülkemizin her zor durumunda taşın altına gövdesini koymaktan çekinmeyen Memur Sen ailesine hizmet etmekten büyük onur duyuyoruz. Bu Protokolün hayırlı olmasını yüce Allah’tan temenni ediyorum” dedi  

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet