YAĞIZ KEBAP

ANASAYFA l MUTLU KADIN, MUTLU TOPLUM DEMEKTİR

26.09.2017 Salı - 15:57

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü programına katılan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepe’de 3.5 yıldır görev yapıyoruz. Nüfusa göre büyük bir ilçeyiz. Sosyal belediyecilik hizmetlerimizin dışında asfalt, parke, kaldırım olarak yaklaşık 100 Milyon TL yatırım yapılmıştır. 11 ilçede üst yapıya yapılan yatırım bizim yatırımlarımızın yarısı kadardır” dedi

 

 

Kartepe Belediyesi Kadınlar Kulübü’nün aylık motivasyon toplantıları kesintisiz devam ediyor. Köseköy, Hasanpaşa, Emekevler, İstasyon, Ataşehir Mahallelerinden katılan bayanlarla gerçekleştirilen toplantıda, spor yaparken yanlış hareketlerin nelere mal olabileceğini, günlük ev yaşantılarında ev işlerinde eşyaların yerlerini değiştirirken dahi yapmaları gerenken doğru hareketlerle ilgili bilgilendirme eğitimi verdi. Konuşmacı olarak özel bir hastanenin Fizyoterapisti Özge Aydıner ve İnsan Kaynakları Müdürü Cennet Caylan katıldı.

 

SİZLER HERŞEYE LAYIKSINIZ

Bilgilendirme sunumu sonrasında programa katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Kartepemiz bir çok yerde adından söz ettirmeye başlamıştır. Bizler söz verdiklerimizi yerine getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız. Bizlerden istenilen talepleri yerine getirmeye devam edeceğiz. Sizler herşeye layıksınız. Sizler mutlu olmanız durumunda ailenizde mutlu olmaktadır. Aileler mutlu olunca da Kartepe mutlu olmaktadır. Sizlerin bu programlara katılmanız sayesinde bizler de şevk ve heyecanla çalışmaktayız. Her zaman sizlerin yanınızda olacağız” dedi.

 

TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYORUZ

“Kartepemizde kadınlarımız, çocuklarımız, büyüklerimiz, hastalarımız için yapmış olduğumuz, bizim görev alanımıza girmese de, vatandaşımızın sadece yolunu, kaldırımını, asfaltını yapmak değil, Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle gönüllere giden yolu yapmayı esas edindik” diyen Başkan Üzülmez “İmkanlarımız, yeteneklerimiz, gayret ve özveri ile hatırı sayılır işler yaptık, yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız işler Türkiye’ye örnek olmaktadır. Yapılan hizmetler zamanla kanıksanıyor, sıradanlaşıyor. Başka şehirlerde yaşayan eş dostlarınız ile bizim sizlere yaptığımız hizmetleri paylaşırsanız ne kadar farklı ve ayrıcalıklı olduğunuzu hissedersiniz” açıklamasında bulundu.      

 

DUA ALMAK İÇİN YAPIYORUZ

Sözlerine devam eden Başkan Üzülmez “Büyüklerimizi hiçbir zaman yalnız bırakmıyoruz. Kartepemiz içerisinde ulaşmadığımız büyüğümüz yoktur. Çok kötü şartlarda yaşayan insanlarımıza ulaştık. Büyüklerimizi yeniden hayata bağladık. Kadınlarımıza yönelik bir çok projemizi hayata geçirdik. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini gerçekleştiriyoruz. Ülkemizin her yerine kültür gezileri yapılmaktadır. Ülkemiz genelinde AK Parti’li 884 belediye başkanı Ankara’da bir araya geldik. Yaptığımız projeler burada da gündeme geldi ve takdir edildi. Allah rızası için göreve geldik. Buradan gittiğimiz zaman arkamızdan dua almak için çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

100 MİLYON TL’LİK YATIRIM

“Sosyal belediyecilikte Türkiye genelinde açık arada önde durumdayız” diyen Belediye Başkanı Üzülmez “Ülkemiz, belediyelerimiz geçmiş dönemlere göre daha güçlü durumdadır. Yapılamayan bir şey varsa ya imarla ilgili, yada hukuki bir sorundan kaynaklanmaktadır. Kartepe’de 3.5 yıldır görev yapıyoruz. Nüfusa göre büyük bir ilçeyiz” dedi. Program sonrasında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez Fizyoterapist Özge Aydıner’e ve İnsan Kaynakları Müdürü Cennet Caylan’a teşekkür ederek takdim etti.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik