YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları

ANASAYFA l MUZAFFER BIYIK İLE YOLA DEVAM

23.08.2017 Çarşamba - 0:38

Ak Parti Genel Merkezi tarafından yapılan istişareler sonucunda Muzaffer Bıyık ismi ile Darıca’da yola devam kararı alındı. 

Siyasete AK Parti saflarında başlayan ve AK Parti kurulduğu günden itibaren partide aktif siyaset yapan Muzaffer Bıyık, 2 dönemdir partide yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çekmişti. Partisinin her daim hizmetkârı olduğunu ve Recep Tayyip Erdoğan davasına hizmetten onur duyduğunu ifade eden Muzaffer Bıyık, önümüzdeki kongrede de ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

KALDIĞIMIZ YERDEN ÇALIŞMAYA DEVAM

Partisinin her daim hizmekarı olduğunu ifade eden ve Recep Tayyip Erdoğan davasına hizmetten onur duyduğunu ifade eden Muzaffer Bıyık, önümüzdeki kongrede de ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Bıyık açıklamasında, “İl Başkanımız Şemsettin Ceyhan ile yapılan istişareler sonrası başkanlık görevi yeniden bana verildi. Bundan sonra partimin menfaatleri doğrultusunda kaldığımız yerden çalışmaya devam edeceğiz. Partim ve Darıca’mız için hayırlı olsun diyorum. Darıca’ya daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz inşaallah” dedi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik