YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÖLMEZ VE EKİBİNDEN ÜNAL KÖKEN’E ZİYARET

19.10.2017 Perşembe - 15:06

Enes Akbal Optik

AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez ve yönetimi Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’i makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz ay yapılan kongre ile İlçe başkanlığına seçilen Erol Ölmez, yeni yönetimiyle birlikte ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’in konuğu olan Ölmez, yeni yönetimini tanıttı. Ölmez ziyarette yaptığı açıklamada, “Kongremiz sonrasında ziyaretlerimize devam ediyoruz. Saha çalışmalarımıza da hızlı bir Şekilde başladık” diyerek parti çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

2018’E HAZIRLANIYORUZ

Çiçeği burnunda Başkan Erol Ölmez, yeni yönetimiyle birlikte teşkilat çalışmalarına devam ettiklerinin altını çizerek, “2018 seçimlerimize şimdiden hazırlanıyoruz. Yönetimimizle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu süreçte tüm kurumlarla da işbirliği içerisinde olacağız” ifadelerine yer verdi.

‘BAŞARILAR DİLİYORUM’

Ölmez ve yönetimine görevlerine başarılar dileyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken de, “Türkiye’nin AK Parti iktidarında 2023, 2051,2071 hedeflerinin en zor virajına gireceğiz. Hepinize başarılar diliyorum. AK Parti her zaman birlik ve beraberlik içerisindedir. Hep birlikte bu birlik ve beraberliği güçlendirerek ülkemize ve şehrimize hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet