YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ‘ELEŞTİRİLMEYİ HAZMEDEMEDİ’

17.03.2018 Cumartesi - 17:59

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın her sene AK Parti ve CHP üyelerini buluşturduğu toplantıda Küçükkaya ve Ayaz arasında gergin dakikalar yaşandı. Konuyla ilgili açıklama yapan Küçükkaya, “Tramvay hariç bir projeleri yok” dedi

İREM DEMİR

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan her yıl olduğu gibi bu yılda AK Parti’li ve CHP’li meclis üyeleriyle bir araya geldi. Ramada Otel’de gerçekleşen ve 4 yılda yapılan hizmetlerin konuşulduğu toplantıda CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz arasında ipler gerildi. Tartışma sonrası AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz toplantıyı terk etti. Konuyla ilgili konuştuğumuz Küçükkaya, geçen seneki toplantıda vaat edilenlerin hiçbirinin yapılmadığını söyledi.

‘VAAT EDİLENLER YAPILMADI’

Konuyla ilgili gazetemizde konuşan Küçükkaya, “15 senedir iktidarda olan bir belediyeyi eleştirme hakkına tabi ki sahibim. Kendilerine sordum yaptıklarınızın maliyetlerini açıklama şansına sahip misiniz diye. Tramvay hariç bir projeleri yok. Evet çorba çeşmesi, kurslar gibi küçük projeleri var. Bu projeler yeterli değil bu yüzden eleştiri yapıyoruz. Biz bu toplantıyı her sene yapıyoruz ve bu sene üçüncüsü için toplandık. İlk sene, ilk toplantı diye sesimi çıkarmadım. Geçen sene ki toplantıda vaat edilenlerden hiçbiri yapılmadı” şeklinde konuştu.

‘ALIŞMIŞLAR ELEŞTİRİLMEMEYE’

Son olarak Küçükkaya, “Nevzat Doğan’ın seçim vaatlerini ve yapılan projeleri muhatabımız ilçe başkanı olduğu için çıkardık önüne koyduk. Bunlar ya dediklerimi anlamadı ya da alışmışlar kendilerine hiçbir şey söylemeyen muhalefete. Toplantım var deyip gitti. Keşke kalıp eleştirilerime cevap verseydi. Rusya’yı doğalgaz için tebrik etmiyoruz ama Nevzat Doğan’ı Akmeşe’ye doğalgaz götürdü diye tebrik ettik. İlber Ortaylı seminerinin ne kadar yararlı olduğu söyledik. Ayaz ile birlikte bir ya da iki kişi salonu terk etti zaten. Nevzat Bey gayet güzel davrandı toplantıda. Kendisiyle bir sorun yaşamadık. AKP’liler alışmışlar eleştirilmeye hazmedemedi” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet