YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l “ORHAN MAHALLESİNDE ASFALT YOLLAR TAMAMLANIYOR”

18.05.2018 Cuma - 13:38

Enes Akbal Optik

Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Ramazan boyunca çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Orhan Mahallesi Tabakhane Caddesinde 200 metrelik yola asfalt seren ekipler, ilçenin tüm mahallelerinde vatandaşların ihtiyaçlarını tamamlayacak nitelikte çalışıyor.

Bereket ayı olan Ramazanda hizmetlerine ara vermeden devam eden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri , asfalt yol, parke ve çevre düzenleme çalışmalarıyla vatandaşların ihtiyaçlarını tamamlıyor. Orhan mahallesi Tabakhane Caddesinde asfalt serme çalışmalarına başlayan Belediye ekipleri 200 metrelik yolda ulaşımın güvenli ve konforlu koşullarda sürmesi için çalışıyor.

Başkan Köken: “ Kandıra İçin Planlı ve Titiz Bir Çalışma Sürdürüyoruz.”

Bir kentin gelişme sürecinde altyapı çalışmalarının öneminin büyük olduğunu kaydeden Kandıra Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, altyapının yetersiz kaldığı her noktaya ulaşmak için gece gündüz çalışıyor. Kandıra merkez ve çevre mahallelerinde titizlikle yürütülen çalışmalardan memnun olan vatandaşlar, özveriyle yürütülen ekip çalışmaları için Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken’e teşekkür etti.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla hareket eden ve vatandaşların maduriyetlerinin giderilmesinde hassas olan Başkan Köken, ilçenin gelişme ve büyüme süreçlerinde  ihtiyaçlar dahilinde gece gündüz çalışacaklarını belirtti.

Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra beton parke taş çalışmaları ile yollara estetik bir görünüm kazandıran Kandıra Belediyesi ekipleri, kent merkezi dışındaki mahallelerde de çalışmalarını sürdürüyor.

 

 

 

 

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet