ÖRNEK İLÇE KANDIRA | Yeni Kocaeli Gazetesi
YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP

ANASAYFA l ÖRNEK İLÇE KANDIRA

27.02.2018 Salı - 10:43

 “Örnek İlçe Kandıra” sloganıyla yollara koyulan Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, mahalle ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Sarnıçlar mahallesine yapılan ziyarette mahalle sakinleriyle bir araya gelerek incelemelerde bulunan Başkan Köken, kaliteli hizmet anlayışımız ilçemizin her noktasına ulaşacak dedi.

Halkımızın yaşantısının en güzel seviyede ve modern şartlarda devam etmesi için ekiplerimiz ve muhtarlarımızla bir araya gelip istişarelerde bulunmaya özen gösteriyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, haftanın büyük bir kısmını mahalle ziyaretlerine ayırıyor. Bu kapsamdaki ziyaretlerini Sarnıçlar ile devam ettiren Başkan Ünal Köken ve ekibi, hem vatandaşları dinliyor hem de ihtiyaçları yerinde gözlemliyor.

PROJELER HALKIN TALEPLERİNE GÖRE YÖN BULUYOR

İlçedeki her mahalleyle özel olarak ilgilendiklerini söyleyen Başkan Köken, belirlenen eksiklikleri gidermek için yoğun bir biçimde çalıştıklarını vurguladı. Vatandaşlarımızdan  gelen talepleri dinleyerek projelerimize yön veriyoruz diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken,  halkın yaşam standartlarının yükselmesinde gösterdikleri çabayı ortaya koyuyor. Mahalle muhtarlarıyla irtibat halinde olduklarını da belirten Başkan Ünal Köken, hizmetlerin gerçekleşmesi için mesailerini sürdürüyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik