YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l OTOBÜS ŞOFÖRÜ GAZETECİYE SALDIRDI

10.10.2018 Çarşamba - 14:27

Enes Akbal Optik

İlimizde her geçen gün artan otobüs şoförü şiddetine biri daha eklendi. Bu sefer Kırmızı Kocaeli Gazetesi muhabiri Ahmet Hazer’e saldırı girişiminde bulunuldu.

İlimizde her geçen gün artan otobüs şoförü şiddetine bir yenisi daha eklendi. Bu sefer Kırmızı Kocaeli Gazetesi muhabiri Ahmet Hazer’e saldırı girişiminde bulunuldu. Edinilen bilgilere ve iddialara göre muhabir Ahmet Hazer sabah saat 09:25’te Eren Camii durağından İzmit Sanayi Sitesi yönüne gitmekte olan 41 J 0443 plakalı 134 hat numaralı özel halk otobüsüne bindi. Basın kartını cihaza okutan Hazer şoförün ani ve sert kalkış yapmasıyla birlikte otobüs koridorunda ilerken birden sendeledi. Bunun üzerine otobüs şoförü aniden fren yapmasıyla birlikte Hazer sert bir şekilde sırt üstü yere düştü. Otobüsteki bir kadının “çok sert düştün iyi misin?” sorusu üzerine Ahmet Hazer “İyiyim bir şeyim yokta bunlarsürekli bunu yapıyor” dedi. Bunun üzerine otobüs şoförü oldukça sinirlendi.

SALDIRMAYA ÇALIŞTI

Muhabir Ahmet Hazer’in elinde telefon olmamasına rağmen şoför sinirlenerek “Elinde telefon var otobüse binmeye çalışıyorsun. Bıktık lan sizden. Biz sürekli ne yapıyormuşuz” diyerek Hazer’e vurmaya çalıştı. Bunun üzerine diğer yolcular araya girerek olayın büyümesine engel oldu. Yaşanan olayın ardından İzmit Şehirçi 5’nolu Otobüsçüler Kooperatifine görüntüleri almak için giden Ahmet Hazer ikinci şoku burada yaşadı. Görüntülerin verilmeyeceğini öğrenen Hazer en azından görüntüleri izlemek istediğini söyledikten sonra kooperatif yöneticisi olan Fikret Aktop, “Çık git lan buradan” diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine muhabir Ahmet Hazer, Saraybahçe Polis Merkezi’ne giderek şikayette bulundu. Yaşanan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet