YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l OUTLET’TE UNUTULAN EŞYALAR SAHİPLERİNİ BEKLİYOR

26.02.2018 Pazartesi - 10:59

Enes Akbal Optik

Outlet Center İzmit’i ziyaret eden müşteriler tarafından unutulan eşyalar, bir ay süresince sahipleri çıkmazsa, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere hayır kurumlarına verilecek. 2015 ve 2016 yılından toplam 110 parça eşya bulunurken ayrıca 2 bin 293 TL 85 kuruş, 550 dinar ve13 Euro 28 Cent, nakit para yönetim binasında bulunuyor

Outlet Center İzmit’te 2015 ve 2016 yıllarında ziyaretçiler tarafından unutulan eşyalar bir araya toplandı. Merkezde unutulan eşyalar arasında; cep telefonundan çocuk oyuncaklarına, ayakkabıdan elbiseye, kol saatinden radyoya kadar birçok eşya aylarca sahiplerini bekledi. Ancak eşyaların sahibi ortaya çıkmayınca, Outlet Center İzmit yönetimi, daha önceki yıllarda olduğu gibi unutulan bu eşyaların ihtiyaç sahibi insanların işine yaraması için hayır kurumlarına vermeye karar verdi. Unutulan eşyalar bir ay süreyle Outlet Center İzmit yönetim binasında sergilenerek sahiplerini bekleyecek, sahibi çıkmayan ürünler ise çeşitli kurumlara bağışlanacak

HAYIR KURUMLARINA BAĞIŞLANACAK

2015 ve 2016 yıllarında Outlet Center İzmit’te unutulan eşyalar bir ay daha bekletilecek. Unutulan eşyaların bu süre içinde de sahipleri çıkmazsa, eşyalar hayır kurumlarına bağışlanacak. Bu süre içinde kişiler, kayıp eşyaların kendilerinin olduğunu ispatlarsa bunları alabilecek. Bu süre içinde müracaat eden olmazsa para Mehmetçik Vakfı’na diğer eşyalar ise hayır kurumlarına bağışlanacak.

110 PARÇA EŞYA SAHİBİNİ BEKLİYOR

Outlet Center İzmit’te unutulan her eşyanın tarihi, unutulduğu yer, yönetime kimler tarafından teslim edildiği tutanaklarda yer alıyor. Bu arada, unutulan gıda ürünlerinin ise, son kullanma tarihleri geçtiği için imha ediliyor. Müşteriler tarafından; 2015 yılında toplam, 134 parça unutulan eşyanın 86 adedi sahiplerine teslim edilirken 48 adedi ise hala sahibini bekliyor. 2016 yılında da toplam 142 adet unutulan eşyanın 80 adedi teslim edilirken 62 adet unutulan eşya yönetimde muhafaza ediliyor. Ayrıca 2 bin 293 TL 85 kuruş, 550 dinar ve13 Euro 28 Cent, nakit para yönetim binasında bulunuyor.

ÇEŞİTLİ MALZEMELER SERGİLENİYOR

Outlet Center İzmit yönetiminde müşteriler tarafından unutulan eşyaların arasında; çanta, bebek çocuk çantası, cüzdan, kol saat, duş jeli, cd, fotoğraf makinesi, çocuk bisikleti, bebek puseti, araç bebek koltuğu, havlu, giysi, ayakkabı, cep telefonu, makyaj malzemesi, şemsiye, motor kaskı, flash bellek, buz kovası, müzik çalar, su matarası ve ziynet eşyası gibi birçok eşya bulunuyor.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet