YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÖZEL KOCAELİ HASTANESİ TÜRK-İŞ SENDİKASI İLE PROTOKOL İMZALADI

09.08.2018 Perşembe - 12:12

Enes Akbal Optik

Geçtiğimiz ay hasta kabulüne başlayan Özel Kocaeli Hastanesi Türk-İş Sendikası ile bir araya gelerek protokol imzaladı. Basın mensuplarının da davetli olduğu toplantıda her iki taraf da hayırlı olsun temennilerinde bulundu.

Özel Kocaeli Hastanesi Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Bedir, Özel Kocaeli Tıp Merkezi ve Özel Kocaeli Hastanesi olarak çeşitli kurum ve kuruluşlarla yapılan protokol anlaşmaları ile hizmet ağlarını genişletmek amaç ve isteğinde olduklarını belirtti. Bedir, bu amaçla bugün itibari ile Türkiye genelinde 34 sendikanın bağlı olduğu Türk İş Konfederasyonu’nun Kocaeli Temsilciliği Konfederasyon Başkanı Yakup Yıldız ile birlikte ortak bir paydada buluştuklarını da sözlerine ekledi.

BAĞLI SENDİKALAR

Tarım-İş, Orman-İş, Tekgıda-İş, Şeker-İş, Türkiye Maden-İş, Genel Maden-İş,  Petrol-İş, Teksif, Deriteks, Ağaç-İş, Selüloz-İş, Türkiye Haber-İş, Basın-İş, Türkiye Gazeteciler, Basisen Sendikası, Bass, Tezkoop-İş, Türk Metal, Türkiye Çimse-İş, Kristal-İş, Türk Metal, Türkiye Yol-İş, Hava-İş, Tümtis, Dokgemi-İş, Türkiye Denizciler, Sağlık-İş, Toleyis, Türk Harb-İş, Güvenlik-İş, Türkiye Belediye-İş, Hür-İş

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet