YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

» Mesut ŞAHİN - TÜM YAZILARI

26.01.2018 Cuma - 20:52

Enes Akbal Optik

Evet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bile heyecanlandırdığını inandığım buluşma Cumartesi günü saat: 14.00’da Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonun’da gerçekleşiyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli gençliğine verdiği değeri bir kez daha gösteriyor ve onlar için geliyor. Kocaeli’de ki AK gençliğin sevdasını, aşkını, heyecanını, enerjisini bildiği için geliyor.

İçinde bulunduğumuz kritik süreçte, Kocaeli gençliğinden alacağı enerjiyle dünyaya gür bir sesle önemli mesajlar vermesi kaçınılmaz.

Bu programda deyim yerindeyse Kocaeli tarihi bir güne tanıklık edecek.

Yahya Kaptan Mahallesi’nde bulunan Arasta Park’ın yan tarafında Pazar günleri kurulan Pazar alanında ilk önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan vatandaşlar ile buluşacak. Kocaeli gençliği salonu tıka basa dolduracağı için vatandaşların salona girmesi zor olacağından vatandaşlarımız için ayrı özel bir miting yapılacak.

Hamdolsun bizlerde gençliğinin en güzel yıllarını Recep Tayyip Erdoğan’ın kavgasına denk getiren ALLAH’A şükür eden gençlerdeniz.

Bir kongreye nasıl hazırlanılır neler yapılır ne zahmetler çekilir çok iyi bilirim.

O yüzden tarihi belirlendikten sonra o dakika itibari ile akıl terini masada alın terini sahada akıtan gençlerin hakkı hiçbir şey ile ödenemez.

Bayrak asmak tabiri basit bir eylem değildir.

Gençler bayrak asarak, pankart asarak, broşür dağıtarak, birliği, dirliği, kardeşliği, bölüşmeyi, kaynaşmayı öğreniyorlar.

Gençler her zaman zahmete talip olmuştur rahmet hep nasip işidir.Çünkü onların içerilerinde bitmek bilmeyen tükenmek bilmeyen sevdaları vardır.

En çok inanmışı onların içersinde bulabilirsiniz.

Liderinin yürüdüğü yolun yolcusu olmak ve bu onurla gururlanmak her zaman kendilerini sevdalarını diri tutmaya yetmiştir.

Evet dediğim gibi Kocaeli gençliği AK Parti kurulduğundan bu güne kendini her zaman ön planda tutmayı başarmıştır.

Gerek ilimizde yapılan miting ve kongreler de gerek Ankara’da yapılan kongrelerde.

Liderlerine “Kocaeli her zaman ki yerinde “ diyerek her zaman diri iri ve bir beraber olduklarını hissettirmiştir.

Kocaeli’ye yapmış olduğu tüm programlardan sonra Recep Tayyip Erdoğan mutlu ayrılmıştır. Gençlerden aldığı enerjiyle kendisinin arkasında olan heyecanı hiç bitmeyen sürekli tazelenen kuşaktan kuşağa yüzlerin değiştiği fakat heyecanın ve dinamikliğin hiç değişmediği bir gençliğin farkına varmıştır.

Bu zevkin tarifi yoktur haftalarca uykusuz kalırsınız, yağmur çamur, kar kış kıyamet demeden büyük bir heyecanla şehrin her yerini süslersiniz. Liderinin geleceğini duymayan kalmasın diye gündüzleri şehri mekik dokur geceleri ise nakış dokur gibi şehri süslersiniz. Ve o gün gelir sabahın ilk ışıklarıyla miting ve kongre alanının kapılarında beklemeye başlarsınız. Daha liderlerinin gelmesine saatler olmasına rağmen içerlerine sığmayan bir enerjiyle sloganlar atılmaya başlanır. Kapılar açılır salonda her zaman belli olan yerlere gençler gider oturur ve programın başlayacağı saati beklerler. Aslında bakıldığında ayakta duracakları hal yoktur yorgunluktan. Ama yapmaları gereken şey liderlerine verecekleri enerji olunca her şey unutulur. Ve girdimi salona Erdoğan yıkılır her yer, kendini kaybeder her biri. Hele birde Liderlerinin dikkatini çekerek iltifat aldımı işte orada yaptıkları karşılığını bulmuş olur. O günden sonra çektikleri o zahmetler yıllar sonra anlatacakları anılar olarak kalır. Yorgunluklarından eser kalmaz.

Yazarken resmen heyecanını yaşadığım ve gözümün önünden anılarımın her biri geçti diyebilirim. Gerçekten hani derler ya anlatılmaz yaşanır diye gerçekten öyle yaşamayanlar için abartı gelebilir ama gerçekten yaşamalısınız.

İlimize Devletimizin Cumhurbaşkanı geliyor. Bu sebeple her genç kardeşimin ister gönül veren olarak, ister misafir olarak bu kongreye gitmesini oradaki yaşanılan heyecanı görmesini o havayı solumasını isterim.

Buradan haftalardır günlerdir liderlerini en iyi şekilde karşılamak için ana kademesi kadın kolları ve gençlik kolları ile birlik ve beraberliği en iyi şekilde sahaya yansıtarak çalışan AK Parti teşkilatlarını kutluyorum.

Selam ve dua ile..

 

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.
 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet