Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ROMANLAR AYAZ’IN YANINDA

05.10.2017 Perşembe - 13:37

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığına seçilen Hasan Ayaz’ın listesinde yer bulamayan romanların isyan ettikleri ve AK Parti İzmit İlçe teşkilatına destek olmayacaklar iddialarına Kocaeli Roman Federasyonu dernek başkanı Erkan Aksoy’dan açıklama geldi.

İzmit ilçe başkanı Sayın Hasan AYAZ hakkında basında çıkan Romanlardan ilçe yönetimine alınmaması ile ilgili yazılan gerçeği yansıtmamaktadır.

Marmara Roman Dernekleri Federasyonu ve Serdar Mh., Gültepe Mh., Kireçocakları, Yenidoğan, Terzibayırı, Derince, kandıra, Yenimahalle olarak ilçe başkanımız Hasan Ayaz başkanımızın yönetimsel anlamda almış olduğu karara bizler Roman Federasyonu Dernekleri olarak saygı duyuyoruz.

Bizler sahada ki çalışmalarımıza ilçe başkanımız Hasan Ayaz ile birlikte eskisinden daha fazla mücadele ile devam ederek görevimizi sürdüreceğiz.

Sosyal medyada çıkan asılsız haberlerin algı yapılarak bizleri yansıtmadığını bu gibi haberleri kınadığımızı ilçe başkanımız Sayın Hasan Ayaz’ı sonuna kadar desteklediğimizi saygılarımız ile kamu oyuna duyururuz.

Erkan AKSOY

Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet