SAĞLIK’TAN, ERSOY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ | Yeni Kocaeli Gazetesi
YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP

ANASAYFA l SAĞLIK’TAN, ERSOY’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

28.02.2018 Çarşamba - 13:52

İSU Genel Müdürü Sayın Ali SAGLIK Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube başkanlığına tekrar seçilen İdris Ersoy’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

            İSU Genel Müdürü Sayın Ali Sağlık Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube başkanı İdris Ersoy’u şube binasında ziyaret ederek, tekrar seçildiği şube başkanlığı görevinden dolayı hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Hizmet-İş Sendikası Şube yöneticileri Muharrem Subaşı, İbrahim Çınar, Tuğrultan Çağdaş , İbrahim Özkaraaslan ve İşyeri Baştemsilcileri’nin hazır bulunduğu ziyarette konuşan  Sağlık,  “Tekrar şube başkanlığına seçilen İdris Ersoy Başkanı ve değerli şube yöneticisi arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.Bugüne kadar Hizmet İş Sendikası  ile   çalışma yaşamında sorunların çözümü noktasında karşılıklı diyalog kurabildik. İşbarışı ve huzuru için ortak önerilerle sorunlara çözüm bulduk. Bunda sonrada İdris Ersoy ve Hizmet İş Sendikası ile  çalışanlarımızın iş yaşamına ortak katkılar sunacağımıza inanıyorum ” dedi.

 

            Hizmet-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy’da, “’ İSU Genel Müdürü Sayın Ali Sağlık’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti belirterek ;Sayın  Sağlık  ile   bugüne kadar her zaman her konuda iletişim kurabildik.İş yaşamına dair sorunları çözümünde işyerlerimiz de   iş huzurunun sağlanmasında  karşılıklı anlayış çok önemli. ”dedi.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik