YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SALON HAZIR AK PARTİLİLER BAŞBAKAN’I BEKLİYOR

25.02.2018 Pazar - 12:22

Enes Akbal Optik

AK Parti Kocaeli İl Teşkilatının kongresi Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Yahya Kaptan’da bulunan Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Saat 13.00 de başlayacak kongrede yaklaşık 2 bin 500 personel görev yapıyor.

Sabahın erken saatlerinden itibaren spor salonunun etrafına demir bariyerler konuldu. Kongre salonuna girişte vatandaşların üzerileri tek tek arandı. AK Parti Kocaeli İl Teşkilatının kongresi Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla Yahya Kaptan’da bulunan Şehit Recep Topaloğlu Spor Salonunda gerçekleştirilecek. Saat 13.00 de başlayacak kongrede yaklaşık 2 bin 500 personel görev yapıyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren spor salonunun etrafına demir bariyerler konuldu. Kongre salonuna girişte vatandaşların üzerileri tek tek arandı. AK Parti Kocaeli teşkilatları kongre için bir kaç gün önceden hazırlıklara başladı ve salonu kongreye hazır hale getirildi.

GENÇLER BÜYÜK BİR ŞOVA HAZIRLIYOR

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ise farklı bir çalışma yapacaklarını ifade etti. Gençlik kollarının yer aldığı tribüne kamuaj mont dağıtılacağını ve özel bir kareografi uygulayacaklarını belirten Başkan Kahraman, Başbakan Binali Yıldırım’ın sahneye çıkmasının ardından bu dikkat çekici kareografiyi kurgulayacaklarını ifade etti.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet