YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SARIMEŞESPOR’A KUPAYI BAŞKAN ÜZÜLMEZ VERDİ

16.05.2018 Çarşamba - 13:16

Enes Akbal Optik

2.Küme U-19 lig B Grubu’nda geçen hafta şampiyonluğunu ilan eden Sarımeşespor, Arslanbey Stadı’nda Acısuspor ile karşılaştı. Karşılaşma öncesinde şampiyon olan Sarımeşespor’a kupasını Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez verdi.

 

II’nci Küme U-19 B Grubu’nda mücadele eden Sarımeşespor şampiyon oldu. Sarımeşespor son karşılaşmasında Arslanbey Stadı’nda Acısuspor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşma öncesinde şampiyon olan Sarımeşespor kupasını Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in elinden aldı. 

ÇOK ÖNEMLİ BİR BAŞARI

II’nci Küme U-19 B Grubu’nda yer alan Sarımeşespor, çok güçlü rakiplerini geridebıraktı, şampiyonluk ipini göğüsledi.Nuri Adıgüzel’inçalıştırdığı Sarı-Yeşilli ekip,liginbitimine iki haftakala şampiyonluğunu ilanetmişti.ArslanbeyStadı’nda Acısuspor ilekarşı karşıya geldi.Bu maç öncesindeşampiyonlukkupasınıBaşkan HüseyinÜzülmez’inelindenalan Sarı-Yeşilli ekip,maçtan da 6-2 galipayrıldı.

 

KARTEPE’YE BİR KUPA DAHA

Son hafta rakibi Çayırtepe ligdençekildiği için3-0 hükmen kazanacak olan Sarı-Yeşilli ekip,gelecek yıl 1.Küme U-19 Lig’ndemücadele edecek. SarımeşesporTeknikSorumlusu Nuri Adıgüzel de, beldeningençleri ileçok önemli birbaşarı elde ettiklerini alt yapıdan gelecek yeni isimlerle bu istikrarı sürdürmek istediklerini söyledi.

 

SPORA YAPILAN YATIRIMIN SONUCU

Kupa töreninde konuşan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Süper Lig, I’nci ve II’nci Küme’de bu sezon çok önemli başarılara imza attık. Liglerde mücadele eden takımlarımız başarıları bizleri gururlandırmaktadır. Kartepe’mizde sporda gelen başarılar bizlerin haklı gururu olmaktadır. Bu başarıda spora yapılan yatırımların meyvelerini göstermektedir. Spor yatırımlarımız aralıksız devam edecektir. Sağlıklı nesillerimizin yetişmesi için onların spor ile ilgilenmelerini sağlamak bizlerin en öncelikli görevimizdir. Sarımeşespor Kulübü yönetici ve sporcularını başarılarından dolayı tebrik ediyorum, başarının daim olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.        

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet