YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ŞEKER KOCAELİ’Yİ 3 Ç‘DEN KURTARDIK

14.04.2018 Cumartesi - 18:06

Enes Akbal Optik

AK Parti 103’üncü İl Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Toplantısı’nda konuşan Milletvekili İlyas Şeker “Biz 2004’te yerel yönetimi aldığımızda insanlarımızın 3 Ç ile baş beladaydı. Bu üç şey çamur, çukur, çöptü. Biz Kocaeli’yi 3 Ç’den kurtardık dedi.

AK Parti’de 103’üncü kez toplandı AK Parti 103’üncü İl Danışma Meclisi Yerel Yönetimler Toplantısı Antikkapı Restoranda gerçekleştirildi. Programa AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Zeki Aygün, Mehmet Akif Yılmaz, İlyas Şeker, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, mahalle başkanları ve çok sayıda partili katılım gösterdi. Ayrıca programda Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu hayata geçirdikleri çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı. 

 

KENDİMİZE YAKIŞIR ŞEKİLDE 

Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan “ 8 aylık aradan sonra bir il danışma toplantımızda daha bir araya geldik.  Geçen 8 ayın ardından kongrelerimiz nedeniyle il danışma toplantılarımıza ara vermiştik. Kongre sürecinde Kocaeli teşkilatları güzel bir imtihanı geride bırakarak bayrak yarışını kendine yarışır bir şekilde tamamladı. Birçok ilde kongre tartışmalar varken biz mahallelerimiz de dahi müzakerelerde bulunduk.  Oylarımızın artışını düşüşlerini değerlendirdik.  İnşallah bayrama kadar tüm mahallelerimizde değerlendirmelerimizi tamamlayarak 2019 seçimlerine kuvvetli bir şekilde hazırlanıyor olacağız” dedi.

 

YÜZDE 83 ORANINDA TAMAMLADIK 

Sözlerini sürdüren Ceyhan “2014’ten bu güne kadar söz verdiğimiz beyannamelerin yüzde 83 oranında tamamlandı. Büyükşehir Belediye Başkanımız yapılan çalışmaları kamuoyuyla paylaştı. Ama CHP bir şey göremediğini söyledi. Bu Mitomani yaklaşımları bundan sonrada göreceğiz. Çalışmaları göremediklerini söyleyenler gözlerini kapatırsalar tabi ki göremezler. Eğer isterlerse yaptığımız çalışmaları kendilerine gösterebiliyoruz. Eğer CHP sıfır görmek istiyorsa 13-0’a baksınlar. Allah nasip ederse 21 Nisan Cuma günü eğitimlerimiz başlıyor. Eğitimcilerimiz milletvekillerimiz, büyükşehir belediye başkanımız olacak. Her biri ilçelerde eğitim verecek” dedi. 

 

ÇAMUR, ÇUKUR, ÇÖP

Ceyhan’ın ardından konuşan Milletvekili İlyas Şeker “ Kocaeli’nin ve ülkemizin geleceğine güzel hizmetler ile imzamızı atıyoruz. Eğer sizler Cumhurbaşkanımıza destek vermeseydiniz ülkemiz bu konumda olamayacaktı. Biz 2004’te yerel yönetimi aldığımızda insanlarımızın 3 Ç ile baş beladaydı. Ama AK Parti iktidara gelince bunun bir kader olamadığını yerel yöneticilerin beceriksizliği olduğunu anladı. Bu üç şey çamur, çukur, çöptü. Bize uzun zamandır Kocaeli’ne gelmeyenler hala Kocaeli kokuyor mu? Diyorlar. Çok  şükür bu gün Kocaeli cennetten bir köşe haline geldi ve 3 Ç tarih oldu.  

 

VATANDAŞ ÇALIŞMALARI BİLMİYOR 

“Biz yaptığımız her şeyi anlatmıyoruz” diyerek sözlerine devam eden Şeker “Ev ev, sokak sokak dolaşarak yapılan çalışmaları anlatmamız gerekiyor. Yaptığımız anketlerde vatandaşlarımız yapılan çalışmaları maalesef bilmiyor. Yapılan hizmetler çok çabuk kanıtsanıyor. Biz verdiğimiz sözleri, yerine getirdiğimiz çalışmaları tek tek anlamak zorundayız. Oturduğumuz mahallede ki komşularımızdan başlayarak tüm çalışmalarımızı anlatacağız” dedi.

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet