YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SELAHATTİN KAYA“EN DOĞRU ADAYI BELİRLEYECEĞİZ”

20.09.2018 Perşembe - 13:01

Enes Akbal Optik

CHP Çayırova İlçe Başkanlığı 2019 yerel seçimlerine yönelik çalışmalarını hızlandırdı. Süreçle ilgili yazılı basın açıklaması yapan İlçe Başkanı Selahattin Kaya, “Yaz tatilinin de  bitmesi dolayısıyla çalışmaları daha da yoğunlaştırıyoruz, önceki dönem İlçe ,Belde Başkanları, önceki dönem Belediye Bakanı ve Belediye meclis üyelerimizi topluyoruz” dedi.

EN DOĞRU ADAYLARI BELİRLEYECEĞİZ.

Kaya açıklamasının devamında “2019  Yerel seçiminde en iyi sonucu olmak ve kazanmak için en doğru Belediye başkan adayını ve en doğru toplumda karşılığı olan sevilen, sayılan kamuoyunun beklentisini karşılayacak bir meclis listesi ile  halkımızın karşısına çıkacağız. Bu konu da  her türlü ön yargıdan uzak objektif kriterleri esas alarak bir yol ve yöntem izleyeceğiz, bu konuda tüm arkadaşlarımızın emin olmasını istiyoruz. Hedefimiz parti içerisinde birinci olan adayı değil, Çayırova seçmeninde birinci olacak adayı ve tüm kesimler tarafından destek alabilecek sevilen , sayılan,  en doğru adayı, belirleyip  halkın karşısına  çıkartmak hedefimiz olacaktır” ifadelerini kullandı.

ÖNCEKİ DÖNEM BAŞKAN VE MECLİS ÜYELERİ TOPLANIYOR.

En doğru yöntemi belirlemek için tüm kesimlerin görüşlerine baş vuracaklarını belirten Kaya; önce geçmiş dönemde görev yapan tüm İlçe, Belde Başkanlarımızı, Belediye Başkan ve Belediye meclis üyelerimizle 21.09.2018 Cuma günü toplanarak görüşlerini alacağız, bu toplantıda ortaya konan  görüş ve düşünceleri bir sonraki gün il başkanlığımızda yapılacak olan toplantıya taşıyacağınız. Bu toplantıların ve çalışmaların sonucunda en geniş mutabakatla adaylarımızı belirlemenin yol ve yöntemini bu çalışmalar sonucunda ortaya koyacağız” dedi.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet