YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ŞENTÜRK BASKETBOL TAKIMI İLE BİR ARAYA GELDİ

22.11.2017 Çarşamba - 18:08

Enes Akbal Optik

İzmit Belediyespor Kulüp Başkanı Erdoğan Şentürk ve Başkan Yardımcısı Ahmet Emre Ercanlı Bayan Basketbol takımı ve antrenörleri ile Kastamonu deplasmanı sonrası kulüp binasında bir araya geldi.

Başkan Şentürk “ Kastamonu deplasmanında alınan galibiyetten dolayı sporcuları ve antrenörleri tebrik etti. Takımın üstünde ki yorgunluğun buİZMİT BELEDİYE BASKET maçla atlatılarak önümüz de ki süreçte yükselmeye devam edeceklerini belirtti. Ligin iddialı kulüplerinden olduklarını ifade ederek, takıma ve hocalara güvendiğini ifade etti. Şentürk, Basketbol severlerin ciddi destek verdiğine ve dolu salonlarda mücadele etmenin takıma katkısının önemli olduğuna değindi. Ayrıca Kastamonu maçında sakatlanan Şenay Şale Sarısoy’un durumunun bu hafta netleşeceğini ifade ederek, başarılı oyuncuya geçmiş olsun dileklerini iletti.
Takımın moralinin yerinde olduğu gözlendi, fakat Sarısoy’un sakatlığının önemli olduğu belirtildi. Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda saat 17.00 de Bursa Büyükşehir BLD. İle oynanacak olan müsabakaya tüm sporseverler davet edildi.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet