YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SERTİF GÖKÇE ADAY OLMAYACAK!

08.10.2018 Pazartesi - 11:31

Enes Akbal Optik

Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe sosyal medyadan yaptığı açıklamayla 20-21 Ekim Tarihlerinde yapılacak olan kongrede tekrar aday olmayacağını açıkladı

Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe sosyal medyadan yaptığı açıklamayla 20-21 Ekim Tarihlerinde yapılacak olan kongrede görevini bırakacağını ve tekrar aday olmayacağını resmen açıkladı. Gökçe’nin sosyal medyada yaptığı açıklama şu şekilde:

ONUR VE GURURLAR ANACAĞIM

“4 yıldır (2 dönem) büyük bir onurla yürütmekte olduğum Kocaeli Barosu başkanlığını; 20-21 Ekim 2018 tarihlerinde yapılacak olan kongremizde bırakacağım. 2016 yılında ki seçimde genel kurul’a verdiğim söz doğrultusunda olağan kongremizde aday olmayacağım. Değerli meslektaşlarımızın 4 yıllık görev sürem boyunca bana gösterdikleri teveccühü ömrüm boyunca büyük bir onur ve gururla anacağım.

YENİ ARKADAŞLARIMA DEVREDECEĞİM

Bazı görevleri üstlenmek kadar, makamın, iktidarın, koltuğun büyüsüne kapılmadan ve en önemlisi de insanların teveccühünü, güvenini, desteğini kaybetmeden o koltukları bırakabilmeyi de öğrenmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bu minvalde yürütmekte olduğum bu kutsal görevi kısa birsüre sonra yeni arkadaşlarıma devredeceğim.

BAŞARILAR DİLİYORUM

20-21 Ekim tarihinde yapılacak olan olağan kongremizde Başkanlık için adaylıklarını açıklayan ve bu görevi layıkıyla yapacaklarına ve bizden aldıkları hizmet bayrağını daha da yukarıya taşıyacaklarına inandığım iki değerli meslektaşım Av. Nuri Almaz ve Av. Bahar Gültekin Candemir’i canı gönülden tebrik eder başarılar dilerim. Yine baromuzun yönetim kuruluna ve diğer kurullarına adaylıklarını açıklayan bütün kıymetli meslektaşlarıma da üstün başarılar diliyorum.Bundan sonra da bir avukat olarak ; Hukukun üstünlüğünü, insan haklarını, demokrasiyi, adaleti hep savunmaya devam edeceğimi ve bu çabamı gerek bireysel gerekse de Baromun kurumsal yapısı altında sürdüreceğimi bir kez daha belirmek isterim”

 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet