YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SEVİNÇ YENİDEN BAŞKAN

26.02.2018 Pazartesi - 16:17

Enes Akbal Optik

Karamürsel Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın olağan kongresine tek aday olarak giren mevcut başkan Adem Sevinç yeniden başkan seçildi  

Karamürsel Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda Adem Sevinç yeniden başkan seçildi. Karamürsel Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen olağan kongreye Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, CHP Karamürsel İlçe Başkanı Ali Kara, MHP Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, SP Karamürsel İlçe Başkanı Mehmet Özalay, CHP Karamürsel Belediyesi Meclis Üyesi Ahmet Çalık, SP Karamürsel Belediyesi Meclis Üyesi Ferhat Doğansoy, Karamürsel’deki oda ile kooperatif başkanları ve şoförler katıldı.

98 ÜYE OY KULLANDI

Divan başkanlığını Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Yardımcısı Kadir Durmuş, yardımcılıklarını Mevlüt Öztürk, Mehmet Akan, Yaşar Algül ve Emre Açar’ın yaptığı kongrede 346 üyeden 98’i oy kullandı. Sevinç, tek aday olduğu kongrede üyelerin güvenini kazanarak yeniden başkan seçildi.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Üçüncü dönem için başkanlığa seçilen Adem Sevinç, “Göreve geldiğimiz günden buyana sizlerin derdi ile dertlendik. Her zaman yanınızda olacağımızı söylemiştik. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanınızda olacağımızı bilmenizi istiyorum. Bizlere vermiş olduğunuz destek için bir kez daha şahsım ve yönetim kurulu adına teşekkür ediyorum” dedi.

ADEM SEVİNÇ’İN YÖNETİMİ

Hüseyin Öztürk

Cavit Ünal

Ahmet Gürses

Tarık Eryürek

Ahmet Sait Peker

Tahir Altun

DENETİM KURULU

Ali Küçükakar

Murat Durak

Halil Akay.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet