YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları

ANASAYFA l SEYHAN’DAN ANLAMLI AÇIKLAMA

17.08.2017 Perşembe - 20:33

Kartepe İlçe Teşkilatı başkan adaylığı için Ali Koç, Yusuf Özdemir, Serkan Seyhan ve Mustafa Kocaman’ı yanına alarak Ankara’ya giden AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, kimin aday olacağının netlik kazanması adına yapılan mülakatların ardından başkan adayı olarak Mustafa Kocaman’ı duyurdu.

4 isim arasında tek tek yapılan mülakatlar sonucunda AK Parti İl Yöneticisi Mustafa Kocaman’ın Kartepe İlçe Teşkilatına adaylığını koyacağı belirtildi.

 

Bunun üzerine sosyal medya hesabından örnek ve anlamlı bir açıklama yapan Seyhan, şunları söyledi;

 

Biz siyaseti, yaratılana hizmet aracı ve ibadet vesilesi bilen bir dava anlayışının mensuplarıyız.

1400 yıl önce Mekke’de yakılan bir meşalenin sonsuza denk sönmeden yanması için canımı, malımı ve emeğimi feda etmekten çekinmeden herdaim bir mücadele içinde olmayı kendime görev bildim. Bu mücadeleyi de şükürler olsun hiçbir dünyevi çıkar beklemeden ve hiçkimseyi incitmeden yaptım.

Bugün bu mücadeleyi siyasi zeminde devam ettiremeyeceğim kanaatine vardım.

Ellebette doğru olanı, adil olanı, güzel olanı toplumda tesis etme ve Hak’kı hakim kılma mücadelemiz canımız tenimizi terk edene kadar farklı platformlarda da devam edecektir.

Bugüne kadarki siyasi mücadelemde şahsıma manevî desteklerini esirgemeyen siz kiymetli dostlarıma sonsuz teşekkürlerimi ifade eder, saygılar sunarım.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik