YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ŞİDDETLİ YAĞIŞ KAPIDA!

25.09.2017 Pazartesi - 10:37

Enes Akbal Optik

Marmara ve Karadeniz için şiddetli yağış uyarısı geldi. Kocaeli’de yarın başlayacak yağışlı havanın gece etkisini artırarak hafta sonuna kadar sürmesi bekleniyor. Perşembe ve cuma günü ise sıcaklar 20 derecenin de altına inecek, yağış beklenmiyor.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Orhan Şen, sosyal medya hesabından şiddetli yağış ve soğuk hava uyarısı yaptı. Şen, yarın akşamdan itibaren Marmara’da şiddetli yağış beklendiğini belirtti. Şen, yarın öğleden sonra başlayacak yağışın gece şiddetini artıracağını belirterek, su baskınlarına neden olabileceği uyarısında bulundu.

MONTLARI ÇIKARIN

 ‘Montları çıkarın’ uyarısı yapan Şen, Marmara’da sıcaklığın perşembe gününden itibaren 20 derecenin altına ineceğini, hafta sonuna kadar şiddetini azaltarak devam edeceğini açıkladı.

KOCAELİ’NİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Pazartesi 26, salı 25, çarşamba 21 derece sıcaklığın görüleceği ilimizde hava yağışlı olacak. Perşembe ve cuma günü günü sıcaklık 18- 19 dereceye kadar inecek, yağış beklenmiyor. Cumartesi ve pazar günü yine termometreler 18 dereceyi gösterecek, iki gün boyunca şiddetli yağış devam edecek.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet