YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SIKMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ!

23.05.2018 Çarşamba - 15:52

Enes Akbal Optik

CHP Kocaeli Milletvekili Adayı Muhip Kanko, erken seçimlere kadar Kocaeli’nin bütün ilçelerinde sokak sokak seçim çalışması yapacaklarını, sıkmadık el bırakmayacaklarını söyledi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi’nde çalışmalara en hızlı başlayan isim Prof.Dr. Muhip Kanko oldu. İzmit ilçe örgütünün hazırladığı program kapsamında mahalle ziyaretlerini gerçekleştiren Kanko, Yahya Kaptan Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. İzmit Belediyesi tarafından CHP’li kimliği nedeniyle dışlanan Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu’nu da ziyaret eden Muhip Kanko’ya ilçe başkanı Hakan Çakar ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

RAHAT BİR NEFES İÇİN

Vatandaşlarla tek tek selamlaşan ve seçimlere dair sohbet eden Muhip Kanko şöyle konuştu; “Seçimlere bir ay gibi kısa bir süre kaldı. Saat hiç durmuyor, sürekli işliyor. Biz de saat gibi işlemeliyiz. Tek bir dakika kaybetme gibi bir lüksümüz yok. 12 ilçede, bütün mahallelerde sokak sokak seçim çalışması yapacak, sıkmadık el bırakmayacağız. Ekonomik kıskaçta her geçen gün sıkışan vatandaşımızın rahat bir nefes alması için, 25 Haziran’da umudu yeşertene, aydınlık geleceğin temellerini atana kadar durmayacağız.”

 

Etiketler:,
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet