YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ŞİMDİ KUCAKLAŞMA VAKTİ

30.04.2018 Pazartesi - 11:10

Enes Akbal Optik

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı Nisan ayı il divan toplantısını Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen il divan toplantısında milletvekili aday adayları tanıtıldı.

İl divan toplantısında divan başkanlığını İl Başkanı Nurettin Çelik, divan başkan yardımcıları Av. Zafer Mutlu, Ahmet Özen, Sedat Doğu Uslu, SKM Başkanı Alaattin Çakmak, İl müfettişi ve GİK Üyesi Recep Sarıdoğan ve Mehmet Tatlı yaptı.

ŞİMDİ KUCAKLAŞMA VAKTİ

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Başkanı Nurettin Çelik, ‘’45 yıldır yoluna devam eden Milli Görüşçülerin her birinizin sorumlulukları var. Hem aile ve ülkemiz için bu sorumlulukları yerine getirecek çalışmaları başlatmış bulunmaktayız. Bugün aday adayı arkadaşlarımızla besmeleyi çekeceğiz. Bu süreç zarfında Milletimiz bize sorumluluklar verdi. Bu seçim fedakârlık seçimidir. Fedakârlığını yapamayan, Milli görüşçü bir daha seçim olmayabilir. Söylenecek çok söz var. Bizde geçmişte iktidar olup, çalışmalar yaptık. Şimdi ayağa kalkacak zaman geldi. Geçmişini geleceğini iyi gören teşkilat var. Önümüzdeki süreçte pırıl pırıl aday adaylarımız var” ifadelerine yer verdi.

ÜRETEN TÜRKİYE İSTİYORUZ

Bizim ilkelerimiz var. Biz ilkelerimizden taviz veremeyiz diyen Çelik, ‘’Türkiye vizyonumuz farklı. İşsizliğin olmadığı, üretimin olduğu bir Türkiye istiyoruz. Sanayinin önünün açılmasını ve yetiştirdiğimiz çocuklarımıza iyi bir gelecek bırakmak istiyoruz. Erken seçim kararı alındı bundan dolayı mutluyuz. Her birinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum. 24 Haziran seçimleri hayırlara vesile olsun’’ şeklinde konuştu.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet