YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SP’Lİ ÇELİK MAZBATASINI ALDI

26.10.2017 Perşembe - 14:51

Enes Akbal Optik

Geçtiğimiz Pazar günü SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen il kongresinde başkanlığa seçilen SP İl Başkanı Nurettin Çelik mazbatasını aldı

Çelik mazbatasını İzmit 1. Seçim Bölgesi Başkanı Hakim Hüseyin Öksüz’ün elinden aldı. Mazbata törenine SP İl Başkanı Nurettin Çelik’in yanı sıra il yöneticileri de katılım gösterdi. İl Kongresinde SP’ye üye olarak rozetini genel başkan Karamollaoğlu’nun elinden alan BBP Eski Başkanı Nihat Yıldız’da adliyeye gelen isimler arasındaydı.

 

BAŞLANGIÇ OLACAK

Mazbatasını aldıktan sonra adliye önünde basın mensuplarına verilen toplu hatıra fotoğrafı sonrasında açıklamalarda bulunan SP İl  Başkanı Nurettin Çelik, “13.41 ile başladığımız yolculuğumuz devam ediyor. Saadet Partisi 6. olağan kongresinde görev yapacağı belirlenen arkadaşlarımızla birlikte mazbatamızı aldık. Bu önümüzdeki süreçte 12 ilçeye ve Büyükşehir Belediye başkanlığı mazbatasının başlangıcı olacak. O noktadaki sorumluluklarımızı yerine getirerek Kocaeli’ye hizmet etmenin sevinç ve gururunu bütün teşkilat mensuplarımızla birlikte yaşamış olacağız. Çalışma yapacağımız önemli konular var” dedi.

 

“ZIRVA” KONUSU

Kartepe’de yapılan zirve hakkında “Zırva” ifadesini kullanmasının hatırlatılması üzerine de açıklamalarda bulunan Çelik, “Bu haftaki basın açıklamamızın gündeminde Kartepe’de yapılan zirve vardı. İsrafın kol gezdiği noktada bir yapılanma içerisinde bizim 15 Temmuz’u yabancılardan, özellikle 15 Temmuz’u destekleyen ülkelerin insanları tarafından dinlemeye ihtiyacımız yok. 15 Temmuz’u biz yaşadık. Bunun sıkıntısını çektik. Bunu dinlemek isteyenler sokağa insin, insanlarla konuşsun. Bu imkanlarımızı 15 Temmuz’la alakalı harcanan 2 milyon TL’yi biz ihtiyacı olan insanlarımıza aktarmalıyız” şeklinde konuştu. 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet