YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l SP’Lİ KADINLAR EĞİTİME GİDİYOR

10.10.2017 Salı - 9:12

Enes Akbal Optik

Saadet Partisi İlçe Kadın Kolları Başkanları icra yönetimleriyle birlikte 13 ile 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Belgat Eğitimine katılacak.

Saadet Partisi İl Kadın Kolları Başkanı Reyhan Şengün, İlçe Kadın Kolları Başkanları ile toplantıda bir araya geldi.  Parti çalışmalarının değerlendirildiği toplantıda konuşan Başkan Şengün, 13 ile 15 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Kocaeli Kadın Kolları Balgat Eğitimine, ilçe kadın kolları icra yönetimleriyle katılacaklarını ifade etti. Yaklaşık 100 kişilik ekipler 12 Ekim’de yola çıkacakları bilgisini veren Şengün, aynı zamanda 22 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek olan il kongresi hakkında da değerlendirmelerde bulundu.

‘MİLLETİMİZ SAADET İKTİDARINA KAVUŞACAK’

Başkan Reyhan Şengün, “Rutin çalışmalarımızı planlayıp, hedeflerimize ulaşmanın yanı sıra Ekim ayını kapsayan bu üç konuda da Kadın Kolları olarak etkili, disiplinli, ihlas ve ihsanlı çalışmalarımızla tamamlayacağız.  Bunu yaparken önümüzdeki ilk seçimin milletimiz Saadet iktidarına kavuşacağı inancını yaşayacağız. Her bir ilçe başkanımızı, bu manada sonsuz inanç ve güven taşıdığını bilerek yapmış ve yapacak olduğunuz çalışmaların hedefine ulaşması dileğiyle, Cenab-ı Allaha emanet ediyor, muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet