YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l TALUS KONGRE İSTİŞARELERİNİ YAPIYOR

18.11.2017 Cumartesi - 15:55

Enes Akbal Optik

Ak Parti Başiskele İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus ve ilçe yöneticileri, 26 Kasım’da Bahçecik Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan kongre öncesi önce mahalle başkanları, meclis üyeleri daha sonra istişare kurulu ile bir araya geldi. Ana kademe kongresinin ardından 28 Kasım günü kadın kolları kongresinin de gerçekleşecek olması ve akabinde de gençlik kolları kongresinin yapılacak olması münasebetiyle Ak Parti Başiskele Kadın Kolları adayı Dilek Karakuş ve Gençlik Kolları Başkanı Melih Özkaraaslan da hazır bulundu.

TALUS : %100 HERKESİ MEMNUN ETMEK MÜMKÜN DEĞİL

Ak Parti İlçe Başkanı Dr. Şahin Talus; biz kongre ile birlikte 2019 seçim startını da şimdiden vermiş bulunuyoruz. Kongre sonrası çok daha hızlı hareket edeceğiz. Yönetime seçildiğimizden günden beri 3 seçim geçirdik. Mahalle Başkanlarımız da meclis üyelerimizle de bu seçim süreçlerinde hep birlikte çalıştık ve alnımızın akıyla atlattık. Birlikte istişare ettik. Bu kongre süreçlerinde de birlikte çalışmaya devam ediyoruz. Seçim olsun olmasın, sık sık bir araya gelmeye özen gösterdik. Delege seçimlerimizde genel merkezin kriterleri doğrultusunda mahalle başkanlarımızla ve ilçe yöneticilerimizle istişare ederek oluşturduk. 

Önümüzdeki ana kademe yönetimimizi de genel merkez kriterleri doğrultusunda istişareler sonucunda oluşturuyoruz. %100 herkesi memnun etmemiz mümkün değil. İlçe yönetici sayımız 25’ten 20’ye düşüyor.  Ama devletimiz için, partimiz için ve Başiskele’miz için en iyisi olması için çabalıyoruz ve hareket ediyoruz.

TALUS “ HERKESİN KENDİ SUYUNU TAŞIYACAĞINA İNANIYORUZ”

Hızla değişen bir ülke gündemimiz mevcut. Ülkemizin üzerinde oynanan oyunlar hepimizin malumu. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın mücadelesine katkı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.  Ve burada bulunan herkesin de elini taşın altına koyması gerek. 15 Temmuz gibi çok önemli bir darbe girişimi atlattık. Ve üzerinden 1,5 yıl geçmesine rağmen sancılarını hala yaşıyoruz.  Bu bağlamda vatanımız için karınca misali teşkilatımızdaki her bir bireyin kendi suyunu taşıyacağına inanıyoruz. Ve her zaman olduğu gibi önümüzdeki süreçte de hep birlikte, birlik beraberlik içinde çalışacağız.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet