YAĞIZ KEBAP
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları Bilnet Okulları

» admin - TÜM YAZILARI

12.12.2016 Pazartesi - 9:44

Farz edelim  ki  bizde o lanet patlama alanında ya da yakınındaydık. O alanda canımızı verdik. Ailemizin düştüğü durumu yaşadığı acıyı bir empati yaparak düşünelim.

        Allah göstermesin, Allah bu melun bombalı saldırıda şehit olanlara rahmet eylesin, yaralılara acil şifalar dilerim. Acılı ailelere sabır dilesek nolur. Nasıl yitirdikleri evlada, babaya, kocaya doymamışlarken sabır etsinler, metanet göstersinler. Ne hesapları vardı kim bilir şehit olanların? Daha çocuklarını okutup mürvetlerini göreceklerdi,  vatana millete hayırlı evlatlar yetiştirmenin hazzını yaşayacaklardı. Şehit olanların aileleri VATAN SAĞOLSUN demek zorunda kaldılar…. İçlerinde yaşadıkları fırtınaları kim bile bilir… Oysa bizler bütün bu olanları sadece bir televizyon haberi  gibi izleyip normal yaşantımıza devam ediyoruz. Kabul edemiyorum…Kim bu olayların müsebbibi ?Niye hiç kimse bu olayların, bu patlamaların sorumluluğunu üstlenmez ?

        Türkiye maalesef  çok kötü günler geçiriyor. Hem ekonomik hem siyasal  hem de lanet olası TERÖR yüzünden. Bence artık Türkiye de siyaset bitmiştir. Bundan sonra hiç kimse bana siyasetten bahsetmesin. Ne zaman  bu şerefsiz teröristlerin kökü kazınıncaya kadar ; en son terörist yok oluncaya kadar ; analar ağlamayıp , eşler dul kalmayıp, çocuklar yetim kalmayana kadar BU ÜLKEDE SİYASET BİTMİŞTİR. Televizyonlara çıkıp da kimse hiçbir seçimden bahsetmesin.

        Olağanüstü hal gerekirse defalarca uzatılsın… Ne iktidar partisi diğer partileri ötekileştirsin ne de diğer partiler de iktidar partisiyle kavgaya girişmesin. Bu lanet terör bitene kadar  15 TEMMUZ DİRENİŞİ ve 7 AĞUSTOS  YENİKAPI RUHU tekrar hayata geçirilsin. Ama bunu yaparken de mevcut iktidar gece yarıları meclise “ CİNSEL SUÇLARI” affeden yasa tasarıları getirmesin.  Ekonomik sorunlar bir şekilde halledilir ama kaybedilen değerler, canlar  bir daha geri gelmiyor.  Sadece VATAN SAĞOLSUN  demek yetmiyor.

        Şu an itibariyle Gazi Mecliste ki ana muhalefet partisi CHP lideri Kemal KILIÇDAROĞLU da , MHP lideri Devlet  BAHÇELİ de mevcut hükümete her konuda tam destek olmalı ve daha önce dediğim gibi bu illet TERÖR Örgütü ve onun hem mecliste hem de her nerede olursa olsun tüm destekçilerine karşı top yekün bir savaş başlatılmalı , rutin işler dışında hiç kimse ne kendi geleceğini ne de partisinin geleceğini düşünmeden başka hiçbir işe bakmadan sadece BU TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIMAYA ODAKLANMALIDIR.

                                                                                                                                                                                                  Sevgi ve saygılarımla,,,,iyi haftalar

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet
Enes Akbal Optik