YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l TERZİLERDEN 2 ADAYLI KONGRE

21.02.2018 Çarşamba - 13:50

Enes Akbal Optik

Kocaeli Terziler Odası’nın 8.Olağan Kongresi KESOB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Kongrede mevcut başkan Şaziye Kahrımanlı ve Bayram Şişman başkanlık için yarıştı

Kocaeli Terziler Odası’nın 8.Olağan Kongre Birlik İş Hanı KESOB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşti. 222 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu kongrede mevcut başkanı Şaziye Kahrımanlı ve Bayram Şişman başkanlık görevi için yarıştı. Kongrede ayrıca 7 yönetim kurulu üyesi ve 3 denetim kurulu üyesi seçildi. Kongrenin divan başkanlığını ise Kocaeli Esnaf Odası Başkanı Kadir Durmuş üstlendi.

ADAYLAR KONUŞTU

Kongrede ilk olarak konuşan başkan adayı Bayram Şişman, “Odamızın üye sayısı gittikçe azalıyor. Bu konuda çalışmalar yapmak için adayım. Odamızın daha fazla güçlenmesi adına elimden geleni yapacağıma dair söz veriyorum” ifadelerini kullandı. Ardından mevcut başkan Şaziye Kahrımanlı konuştu. Kahrımanlı, “Son dönemlerde aile yakınlarımı kaybettim. Bunlara rağmen görevimi layikiyle yerine getirdiğimi düşünüyorum. Biz ekip olarak sizleri ve odamızı düşünüyor. Bu düşünceyle hareket ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bayram Şişman’ın yönetimi

Yönetim Kurulu Asil

Bayram Şişman, Yılmaz Şimşek, Bilal Ceylan, İlknur Gündağ, Ömer Faruk Sarı, Kenan Akgün, Sultan Tanrıkulu

Denetim Kurulu Asil

Veysel Kaya, Selma Yılmaz, Nermin Parmak

Şaziye Kahrımanlı’nın yönetimi

Yönetim Kurulu Asil

Şaziye Kahrımanlı, Mürvet Kanbur, Rifat Özdemir, Turgut Beytimur, Suheyla Sudar, Melek Cansevdi, Rıdvan Tetik

Denetim Kurulu Asil

Firdevs İkram, Şekip Atay, Ayşe Çolak

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet