YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l TRABZON’DA GÖLCÜK İSMİ, BİR MAHALLEDE YAŞATILACAK

14.09.2017 Perşembe - 11:31

Enes Akbal Optik

Trabzon’un Ortahisar ilçe Belediyesi’nin Eylül ayı son meclis toplantısı Meclis Başkan vekili Seyfullah Kınalı başkanlığında gerçekleştirildi. Gölcük Belediye Meclis Üyesi Nazım Usta da, toplantıya katıldı.

Kardeş Belediye Ortahisar Belediyesi  Eylül ayı Meclis toplantısında Gölcük Belediyesi’nin ismi Hacıkasım’daki kentsel dönüşüm alanında Cudibey İlkokulu ve Trabzon Öğretmenevi’nin de bulunduğu yeni yapılacak olan caddeye verilmesi görüşüldü.

“GÖLCÜK’E LAYIK BİR CADDEYE İSMİNİ VERDİK”

Gölcük’ün isminin, Tabakhane’de kentsel dönüşüm alanında ihalesi yapılan Cudibey İlkokulu ve Öğretmen Evinin yapılacağı alanda oluşacak caddeye verilmesine karar verildi. Meclis Başkan Vekili Kınalı, “İsim verilen cadde çok önemli cadde. Trabzon’un en tarihi merkezlerinden biri. Trabzon’un kentsel dönüşüm alanlarından birinde olacak. Gölcük’e layık bir yer. İnşaatı bittiği zaman Trabzon’un en gözde caddelerinden biri olacak” dedi.

“ORTAHİSAR İSMİNİ GÖLCÜK’TE YAŞATACAĞIZ”

Karar alındığı sırada Ortahisar Belediye Meclisinde bulunan Gölcük Belediyesi Meclis Üyesi Nazım Usta da söz alarak teşekkür ederken, Gölcük’te de Ortahisar’ın isminin yaşatılacağını belirti. Usta, Gölcükspor’un formasını Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’e hediye etti.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet