YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l TRABZONLULAR’DAN TANITIM GÜNÜ’NE DAVET

21.02.2018 Çarşamba - 10:30

Enes Akbal Optik

Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Trabzon Tanıtım Günleri öncesinde Yelken Kafe’de Başkan Bulut’u ziyaret ederek, davetiyelerini takdim etti

 

22-25 Şubat tarihleri arasında Trabzon Tanıtım Günleri’ni düzenleyecek olan Kocaeli Trabzonlular Derneği, bu organizasyon kapsamında protokol ziyaretlerini tamamladı. Etkinliğe davet kapsamında Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’u Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda ziyaret etti. Başkan Bulut’u Trabzon Tanıtım Günleri’nde yanlarında görmekten mutlu olacaklarını belirten Durmuşoğlu, Yelken projesinin Kocaeli için çok önemli bir kazanım olduğunu ifade etti. Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkan Yardımcısı Ümit Kum ve yönetim kurulu üyeleri de Derince Belediye Başkan Yardımcıları Nurettin Işık ve Ayşe Mamat’ı ziyaret ederek, etkinliğe davet etti.

Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Durmuşoğlu ve yönetim kurulu üyelerini konuk etti.

 Kocaeli Trabzonlular Derneği yöneticileri, hizmete açılan Yelken Kafe Restaurant ve Düğün Salonu’nu çok beğendiklerini ifade etti.

 

 Kocaeli Trabzonlular Derneği Başkan Yardımcısı Ümit Kum ve yönetim kurulu üyeleri, Derince Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Işık’a davetiyelerini takdim etti.

 

Derince Belediye Başkan Yardımcısı Ayşe Mamat, davetiyesini dernek yönetiminin elinden aldı.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet