YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l TUĞRUL GÖK ADAY OLMUYOR

15.10.2017 Pazar - 11:11

Enes Akbal Optik

Kocaeli Türk Ocakları Yönetim Kurulu Üyesi Tuğrul Gök, yeni dönemde aday olacağı yönünde ki söylentiler açıklık getirdi. Gök, işlerinin yoğunluğu nedeniyle aday olmayacağını açıkladı.

Tuğrul Gök açıklamalarında şua ifadelere yer verdi; “Türk Ocağı üyesi kardeşlerimizin teklifleri üzerine yaklaşan kongrede başkan adayı olmam büyüklerimizin dahi olumlu takdirinden geçmiştir. Öyle ki kongrede rekabet etmek durumunda kalacağımız Yücel Alpay DEMİR Ağabeyim, hadisenin en çok sevineni ve destekçisi olmuştur. Böylesi büyük bir sorumluluk için şahsıma duyulan güveni öğrenmekten mutlu oldum, şeref duydum.
İSTİŞARELER YAPTIM
Türk Milliyetçilerinin çatısı olan bu kurumla ilgili gelişmeler ve kamuoyumuzda gündeminde yer bulması sebebi ile de bilgi verme gereğini hissettim. Kocaeli Türk Ocakları milletimizin âli menfaatleri için kendini başkan, yönetim, yöntem, teknoloji, gayret aşamalarında geliştirerek faaliyetlerini sürdürmektedir. Şahıslar “Millî Ülkülere” varmak için görevler almaktadır. Şahsıma gösterilen övgüyü bu açıdan ele alarak istişareler gerçekleştirdim.

YENİ DÖNEMDE ADAY DEĞİLİM
Yücel Alpay DEMİR Ağabeyimin görev tecrübesinin önümüzdeki dönemde Türk Milleti ve Türk Ocakları için daha faydalı olacağı, şahsi eğitim ve ticari çalışmalarımın yoğunluğu dolayısı ile bu dönem için kararım aday olmamaktır.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet