Enes Akbal Optik

ANASAYFA l TÜGVA’DA TEŞKİLATMA TAMAM

13.03.2018 Salı - 16:17

Enes Akbal Optik

Gençliğin eğitimi ve sosyal gelişimi için başarılı projelere imza atan TÜGVA, ilimizde daha iyi faaliyet göstermek için Körfez, Karamürsel ve Dilovası atamalarını gerçekleştirerek teşkilatlanma çalışmalarını bitirdi

KÖRFEZ ,KARAMÜRSEL VE DİLOVASI İLÇE TEMSİLCİLERİ ATANDI

Türkiye Gençlik Vakfı ( TÜGVA) Kocaeli , ilimizin tüm ilçelerinde başarılı bir şekilde teşkilatlanmaya devam ediyor. Gençliğe yönelik çalışmalarıyla adını sıkça duyduğumuz TÜGVA Kocaeli , üç ilçeye daha temsilci atadı. Daha önce Derince ve Kandıra ilçe temsilcilerini atayan TÜGVA , Körfez ,Karamürsel ve Dilovası ilçe temsilcilerini de atadı. Körfez İlçe Temsilciliğine Muhammet Can ÖNAL, Karamürsel İlçe Temsilciliğine İlyas YENTÜR , Dilovası İlçe Temsilciliğine Halil TURGUT atandı. Atamalar hakkında konuşan İl Temsilcisi Muhammet Hanefi AKBULUT;  ” İlyas, Muhammet ve Halil kardeşlerimizin gençlik için canla başla çalışacakları ve kendilerine verdiğimiz bu vazifeyi en iyi şekilde yerine getireceklerine dair olan inancım tamdır. Tüm ilçe temsilcilerimize bu yolda başarılar diliyorum.” dedi.

HALİL TURGUT KİMDİR?

1986 Gebze doğumlu Halil TURGUT , İlköğrenimini Solventaş İlköğretim okulunda, lise öğrenimini Dilovası Çok Programlı lisesinde, lisans eğitimini ise Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamladı. Şuanda yüksek lisans eğitimi de Gebze Teknik Üniversitesi Deprem ve Yapı Mühendisliği ana bilim dalında tez aşamasındadır. 7 yıldır Dilovası Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nde İnşaat Mühendisi olarak görev yapmaktadır. Dilovası İlçe Temsilcisi Turgut , evli ve 2 çocuk babasıdır.

İLYAS YENTÜR KİMDİR?

Karamürsel İlçe Temsilciliğine atanan İlyas YENTÜR, 1986 Muş doğumludur. İlköğretimini Amiral ilkokulunda ,lise eğitimini Karamürsel Sağlık Meslek Lisesi’nde, ön lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünde, lisans eğitimini Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde tamamlamıştır. Yalova İl Sağlık Müdürlüğü’nde çalışmaktadır. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

MUHAMMET CAN ÖNAL

Körfez ilçe Temsilciliği görevine atanan 1996 Körfez doğumlu Muhammet Can Önal, ilköğrenimini Özel Körfezim İlkokulu’nda , lise öğrenimini ise Hacer Demirören Çok Programlı lisesinde , lisans eğitimini ise Karamürsel Deniz Liman İşletme bölümünde tamamladı. Önal lojistik firmasında Lojistik Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet