YAVUZER MAKİNA
YAĞIZ KEBAP
Bilnet Okulları
Kompozit Kimya
izmit belediyesi
Kompozit Kimya

ANASAYFA l Türk Ocakları Başkanı Demir’den ilk açıklama

11.01.2017 Çarşamba - 18:45

DAMLA BEKTAŞ -Kocaeli Üniversitesi Öğrenci Konseyi seçimlerinin başta ertelenmesi ve bugün konsey başkanının Ak Partili Metin Geldeş’in kazanması üzerine Türk Ocakları Başkanı Yücel Alpay Demir açıklama yaptı. Açıklaması şu şekilde;
BİR TÜRK MİLLİYETÇİSİ OLARAK ÜZGÜNÜM

Kocaeli üniversitesinde seçimin iptalinden sonra ak parti tüm gücünü kullanmış ve maalesef iptal ettirdikleri seçimi kazanmışlar, bir Türk Milliyetçisi olarak üzgünüm , Ülkü Ocağı Başkanımız Melikşah Taşkın ve tüm ülkücü kardeşlerimiz büyük bir mücadele ve emek vermiştir.

İstenen galiba şu ülkücüler polis olsun, özel harekatçı olsun hep vatan için en riskli görevleri icra etsin ama hizmet edip halka kendilerini ve niteliklerini gösterebilecekleri görevlerde olmasın. Müsade edin de bir kezde ülkücü kadrolar hizmet etsin ve bir kesimin tekelindeki üniversitemizi birleştirsinler. Bir sürü bölücü fikre sahip güruh varken ülkücü gençlere fırsat tanınmamasına anlam veremiyorum. Yeni kapı ruhu böyle değildi, keşke kazanana saygı duyulup bir sonraki seçimlere kadar Ülkücü gençlerin üniversitelerine hizmet etmelerine fırsat verilseydi.

İhtiyaç duyduğumuz birlik ve beraberliğe zarar verenleri kınıyorum.

Ben duruşu ve çabasından dolayı Ülkü Ocağı başkanımız Melikşah Taşkın’ı ve gönlümüzün başkanı Fahrettin Porsuk’u ve emeği gayreti olan tüm öğrenci kardeşlerimi yürekten kutluyorum, Ülkücüler konseyi kaybetmiş gönülleri kazanmıştır.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu yazıya yorum yapmak için yetkiniz yok.
 https://www.yenikocaeli.com/
Enes Akbal Optik
hikmet