YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÜNİVERSİTELİ PAZARI AÇILIYOR

09.12.2017 Cumartesi - 17:20

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın vizyon projelerinden olan Üniversiteli Pazarının yapımı tamamlanarak açılış tarihi de belli oldu.

Türkiye’de tek olan ve KOÜ Umuttepe Kampüs alanındaki Üniversiteli Pazarı 13 Aralık Çarşamba günü saat 14.00 de düzenlenecek törenle hizmete açılacak. 456 metrekaresi açık, 579 metrekaresi de açık olmak üzere bin 35 metrekarelik bir alan üzerine yaklaşık 1 milyon lira harcanarak yaptırılan pazarda KOÜ Store, kitap satış yeri, fotokopi merkezi, ortak kullanım alanları, İzmit Belediyesi Genç-İZ ofisi, öğrenci pazarı, fuaye ve sergi salonunun yanı sıra, öğrenci kulüp ve etkinlik tanıtımlarının yapılabileceği alan bulunuyor.

 

HERŞEY GENÇLER İÇİN

 

Çelik konstrüksiyon sistemiyle yaptırılan ve Türkiye’de tek olan Üniversiteli Pazarı ile ilgili olarak Başkan Doğan “ üniversitede okuyan gençlerimiz burada alış veriş yapsın, ellerindekileri burada satsın ya da alsın istedi. Şimdiye kadar üniversiteli gençlerimizin bu tür işler için herhangi bir buluşma noktası yoktur. Yapılan bu mekan gençlerimizin buluşma noktası da olacak.. Üniversitemizi temsil eden bir takım ürünlerinin satıldığı, gençlerin buluşabileceği bir adres olsun istedik. Burada yapılan her şey gençlerimiz için” şeklinde konuştu.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.






 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet