YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÜNLÜ “MHP’NİN DENGELERİ DEĞİŞTİRDİĞİNİ AK PARTİ TEMSİLCİLERİ İYİ BİLİR”

03.10.2018 Çarşamba - 13:44

Enes Akbal Optik

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü il binasında basın mensuplarıyla bir araya gelerek açıklamalarda bulundu.

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü yerel seçimlere yönelik yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Önceki gün TBMM’nin yeni yasama yılının açılışı gerçekleşti. Ülkemizin geleceğini adına önemli kararlar alınmasını temenni ederim. 24 Haziran’la yeni sistem uygulamaya geçti. Türkiye Cumhuriyeti üçüncü evreye geçmiştir. Bu bir kazanım ve milattır. Bu dönemde milli ve yerli milletvekilimizin alacağı doğru kararlarla Türkiye daha da güçlenecektir.

CUMHUR İTTİFAKI İLE YEREL SEÇİM İTTİFAKI KARIŞTIRILMAMALIDIR

Önümüzde yerel seçimler var. AK Parti ile ittifak olacak mı sorusu gündemde. Liderim net bir şekilde MHP’yi anlamayanlara süreci özetledi. Cumhur ittifakı ile yerel seçim ittifakı karıştırılmamalıdır. Diğer siyasi partiler gibi bizim de adaylarımız olacak ve milletin karşısına çıkacaktır. MHP Kocaeli teşkilatları ilimizdeki en tecrübeli teşkilatlardır. Yıllardır bu davaya gönül verenler iktidar partisinin en güçlü olduğu dönemlerde dahi eğilmemiş, bükülmemiştir.

ÇOK İYİ BİLİYORLAR

Makam ve mevkileri elinin tersiyle itmiş, bedel ödemiştir. Yarın yine ödeyecektir. İl başkanı olarak uyarıyorum. Kapalı kapılar arkasında pazarlık yapanlar ülkücülerin altında ezilecektir. MHP yıllarını ihanetlerle savaşarak geçirmiş bir siyasi partidir. MHP’nin Türkiye siyasetinde olduğu gibi Kocaeli siyasetinde de dengeleri değiştirecek bir özgün ağırlığı olduğunu AK Parti’nin temsilcileri çok iyi bilmektedir.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet