Enes Akbal Optik

ANASAYFA l UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE KURULU TOPLANDI

27.10.2017 Cuma - 22:20

Enes Akbal Optik

Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu Toplantısı Valilik Karamürsel Alp Toplantı Salonu’nda Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç Başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Mürsel Durmaz, Cumhuriyet Savcısı Ali Mesut Kavak, Kocaeli Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ayşen Coşkun, Kocaeli Üniversitesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Çiğdem Çağlayan ve diğer Kurumları temsilen Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri katılım sağladı.

Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç’ın açılış konuşmasının ardından sırasıyla İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanlığı, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Sağlık Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele konusundaki faaliyetleri, mevcut çalışmalara yönelik katkı ve önerileri hakkında Kurul üyelerine sunum yaptı.

Vali Hüseyin Aksoy’un talimatı üzerine Kocaeli Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı İl Sağlık Müdürlüğü tarafından revize edilmiş olup 20/09/2017 tarihinde Kurul Üyesi Kurumların temsilcileri ile yapılan toplantıda değerlendirilerek Uyuşturucu ile Mücadele İl Kurulu Toplantısına sunuldu. 

Vali Yardımcısı Beyazıt Tanç’ın talimatı üzerine Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı’nda (2017-2019)  yapılan revizyon çalışmalarının Kurul Üyesi Kurumlara elektronik ortamda gönderilmesi ve en geç 03.11.2017 tarihine kadar İl Sağlık Müdürlüğü Ruh Sağlığı Programları Tütün ve Diğer Bağımlılık Yapıcı Maddeler Şubesine Kurumlardan yapılacak geri dönüşler neticesinde Uyuşturucu ile Mücadele Yerel Eylem Planı’na (2017-2019) son halinin verilmesi ve Kasım 2017’de Sayın Valimiz Başkanlığında yapılacak olan toplantıya sunulması kararı alındı. 

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet