YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÜZÜLMEZ “ORTAK TEMAMIZ KARTEPE OLMALIDIR”

22.11.2017 Çarşamba - 18:33

Enes Akbal Optik

Kartepe Fikir Kulübü’nün düzenlediği “Dostluk ve Kardeşlik” gecesine katılan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez “Ortak temamız Kartepe olmalıdır” açıklamasında bulundu.

Kartepe Fikir Kulübü’nün düzenlediği “Dostluk ve Kardeşlik” gecesi aralarında Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in de yer aldığı ilçe protokolünün de katılımıyla gerçekleşti. Necdet Subaşı’nın başkanlığını yaptığı ve 5 yıldır faaliyet gösteren Kartepe Fikir Kulübü Foşa Garden Restoran’da dostluk ve kardeşlik gecesi düzenledi.

 

“KARTEPE’Yİ KUCAKLAYACAĞIZ”

Kartepe Fikir Kulübü Başkanı Necdet Subaşı, programa yoğun katılımdan dolayı herkese teşekkür ederek “Böylesi güzel bir gecede bizlere destek olmak için buraya gelen, birlik çabamıza katkı sağlayan tüm büyüklerimize kulübümüz adına teşekkür ederim. Kartepe’nin gelişimine, sosyal dokusuna, iktisadi dinamiklerinin kullanılmasına yönelik görüş ve fikirlerin tartışılması ve bu fikirlerin hayata geçirilmesi adına bundan dört yıl önce yola çıktık” dedi.

 

“ORTAK TEMAMIZ KARTEPE OLMALIDIR”

“Sivil Toplum Kuruluşları; insanların tek tek yapamadıklarını beraber el birliğiyle yapmasıdır, yani birlikteliği, gönüllülüğü ve dayanışmayı temsil eder” diyen Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, “Sivil Toplum örgütlerinin yaygın olduğu ve kabul gördüğü toplumlarda sorunların, problemlerin çözümlerinin daha kolay olduğu, kurum ve kuruluşlar arasındaki ilişki ve münasebetlerinde daha medeni ve hoşgörülü bir şekilde yürüdüğü veya yürütüldüğü su götürmez bir gerçektir. Kartepemiz de bunu başarmalı, sivil toplum örgütleri ve kulüplerimizle birlikteliğimizi hep birlikte pekiştirmeliyiz. Ortak temamız Kartepe olmalıdır. Bu amaçla yola çıkan ve yıllardır dostluklarını pekiştirerek ilerleyen Kartepe Fikir Kulübü’ne katkılarından ve böylesine güzel bir geceyi tertip etmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet