YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÜZÜLMEZ’DEN TURİZME ÖNEMLİ DESTEK

03.10.2018 Çarşamba - 9:00

Enes Akbal Optik

 

İKBAL TURİZM CENGİZ TOPEL’DEN UÇURACAK

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in girişimleri ve işbirliği ile İkbal Turizm bu sezon kutsal topraklara yapılacak olan Umre seyahatlerinde tüm yolcuları için Cengiz Topel Havaalanı’nı tercih edecek.

 

 

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, İkbal Turizm Bölge Koordinatörü Alpaslan Gül ve Kocaeli Şube Müdürü Ömer Gül’ü makamında kabul etti. Ziyarette konuşan Bölge Koordinatörü Gül “Kartepe Belediye Başkanımız Hüseyin Üzülmez’in teşviki ve desteği ile Eskişehir, Bilecik, Sakarya, Düzce, İzmit, Gebze ve Yalova’dan bu sezon kutsal topraklara Umre seferlerimizi Cengiz Topel Havaalanı’ndan yapma kararı aldık” dedi.  

 

ÜZÜLMEZ’E TEŞEKKÜR

Tüm umrecileri Cengiz Topel Havaalanından kutsal topraklara götüreceklerini belirten Bölge Koordinatörü Gül “Bu yıl için 10 direk uçuşluk zincir uçak seferi koyduk. Sadece bizim tarafımızdan götürülecek Umre yolcularına bağlı kalmayıp tüm şirketlere de bilet konusunda yardımcı olmaya hazırız. Cengiz Topel Havaalanı’nı Umre yolculukları bakımından faal bir üs haline getirmek istiyoruz. Belediye Başkanımız Üzülmez, geçmişte bu konuda çalışma yapan tüm firmalara olduğu gibi İkbal Turizme de her konuda destek olmaya hazır olduklarını söyledi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.  

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet