YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l VADİ İZMİT’İN TEMELLERİ ATILIYOR

13.09.2017 Çarşamba - 18:03

Enes Akbal Optik

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın girişimleri sonucu  Gültepe bölgesinde yapılacak en büyük konut projesinin temeli 16 Eylül Cumartesi günü saat atılacak.

Belediyenin Gültepe Şantiye alanına kat karşılığı yapılacak 443 konutun temel atma töreninin Cumartesi günü  saat 12.00 de gerçekleştirebileceği açıklandı. Vadi İzmit adı verilen  projenin İzmit’teki en büyük konut projesi olduğu  kaydedildi.

 

KONUTLARIN YÜZDE 26’SI BELEDİYENİN

 

Kat karşılığı yapılacak proje ile bölgeye 443 konut, 19 işyeri, havuz, sağlık, kafeterya, restoran, market bulunan bir sosyal tesis yapılacak. 48 dönümün 18 bin metrekarelik bölümü konut, 30 bin metrekaresi de yeşil alandan oluşuyor. Projede binadan daha fazla yeşil alana ve sosyal yaşam alanlarına yer ayrıldı. Her binanın altında kendi otoparkı bulunacak, böylelikle otopark sorunu olmayacak. Projede içerisinde 1+1, 2+1, 3+1 4+1 daireler var. Binalar en fazla 6 kattan oluşacak. Katlı binanın dışında müstakil evlerde bulunacak.

 

FOTO: İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın girişimleri sonucu  Gültepe bölgesinde yapılacak en büyük konut projesinin temeli 16 Eylül Cumartesi günü saat atılacak.

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet