YAĞIZ KEBAP Enes Akbal Optik

ANASAYFA l ÜNAL KÖKEN “İLK ANDAN İTİBAREN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ”

01.10.2018 Pazartesi - 13:42

Enes Akbal Optik
  1. Son günlerde kenti etkisi altına alan sağanak yağışlar sonrası Kandıra’nın bazı bölgelerinde sel baskını ve taşkınlar meydana geldi. Mağduriyetlerin yaşanmasıyla ilgili olarak Belediye Başkanı Ünal Köken gazetemize yaptığı açıklamada “İlk andan itibaren vatandaşımızın yanındayız, gerekli tespitler ve çalışmalar yapılıyor” dedi.

 

Son günlerde ilimizi etkisi altına alan sağanak yağışlar Kandıra’nın bazı bölgelerinde sel baskınlarına neden oldu. İlçenin farklı bölgelerinde dere yataklarının yükselmesi küçük çapta maddi hasar oluştururken, Büyükşehir ve Kandıra Belediyesi sel baskınlarının yaşanabileceği bölgelerde iş makineleri ve araç gereçleriyle 24 saat hazırlıklı bekledi.   

KİMSENİN MAĞDUR OLMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ

Sağanak yağış sonrası Kandıra’daki durumu ve çalışmaları öğrenmek için Belediye Başkanı Ünal Köken’e ulaştık. Yoğun yağış sonrası ortaya çıkan mağduriyetlerle bizzat kendisi ilgilendiğini söyleyen Köken “Ben ve ekibim gerekli çalışmaları yapıyoruz. Sağanak yağıştan etkilenen bölgelere tek tek ekibimle beraber müdahale ettik. Mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızı ziyaret ederek durumlarını kontrol ettik. Hala gerekli bölgelerde incelemelerde bulunuyoruz. Kimsenin mağdur olmasına izin vermeyeceğiz. Bunun için İlçe Kaymakamımız Mehmet Ünal ile birlikte yoğun yağış alan mahallelerimizdeki durumu değerlendirmek için toplantı yaptık. Görevimizin başındayız.” ifadelerini kullandı.

Etiketler:
Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet