Enes Akbal Optik

ANASAYFA l GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ’

11.01.2018 Perşembe - 18:54

Enes Akbal Optik

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları, İzmit’te bulunan 50 mahalleye başkan atamasını gerçekleştirdi. Mahalle başkanlarına yetki belgelerini İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı taktim etti

İREM DEMİR

Atama programında konuşan Betül Yazıcı, “İzmit İlçe olarak kongrelerimiz bitti. Hızlı bir şekilde 2019 seçimlerine hazırlanacağız. 16 yıldır bu bayrak elden ele geldi. Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın peşinden gece gündüz demeden koştuk. Burada geçmiş dönem mahalle başkanlarımız var. Yeni gelen arkadaşlarımızla da el ele çalışacağız. Bunu kendimize hedef belirledik. Ziyaret edilmeyen ev, sıkılmayan el, girilmemiş gönül bırakmayacağız. Gece gündüz demeden çocuklarımızı bırakıp çalışıyoruz. Allah’ın izniyle emeklerimiz boşa gitmeyecektir. Almış olduğunuz yetki belgeleriyle önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sonra teşkilatın temsilcisi olacaksınız. İzmit İlçe Kadın Kollarımıza ve sizlere, hepimize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı. Programda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle AK Parti’yi takip eden gazetecilere plaket taktim edildi.

 

‘BU BİR DAVA BİR YOL’

Betül Yazıcı’dan sonra sözü alan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Cumartesi günü bizim gerçekten bir şenliğimiz var. İl Kadın Kolları kongremiz ayrı bir önemli. İl Kadın Kolları kongresi de olsa biz ev sahibiyiz. Bu bir dava. Bir yol. Bizler yolcuyuz. Davanın neferleriyiriz. İnşallah şenliğimizde sizlerle beraber olacağız. İnşallah ayın 27’sinde Cumhurbaşkanımız, Dünya Liderimizle birlikte olacağız. Kocaeli her şeyi aşan, her yerde farkını gösteren bir teşkilat. İzmit olarak bizler de iyi ayak uyduruyoruz. Son dönemde İzmit birçok projeye öncülük ediyor. Bu birlik beraberlik içerisinde oluyor. Burada uyumu sağlamamız lazım. Uyumu sağlayamazsak başarılı olamayız” şeklinde konuştu.

 

Paylaş

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.


 https://www.yenikocaeli.com/
hikmet